Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt h gondolják? Milyen jogon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt h gondolják? Milyen jogon olvassák el?

Figyelt kérdés

Mostanában Facebookon is elkezdtem idősebb nőkkel ismerkedni és több is azzal jött, h menjünk át Skype-ra stb, mert a lányuk tudja a jelszót és állandóan belépnek.

De volt h rám is írt, h mit képzelek én magamról?

Ők mit képzelnek magukról, h beleolvasnak?

Főleg akkor lehetett tuti mikor a szex. szokásokról volt szó.

Hihetetlen.



2014. aug. 26. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, h nem lett megtanítva neki, h mit illik, s mit nem.
2014. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az "Egy véletlen kérdés" dobta fel ezt a lapot, ezért most...

.

Álljunk meg egy röpke szóra!

Amennyiben én bárkinek megadom a védett oldal(ak)ra történő belépési jelszava(i)mat, azzal feljogosítom, hogy bármikor beleolvashasson! Tovább menvén: lehetőséget adok neki arra, hogy BÁRMIKOR helyettem és nevemben válaszoljon, megjagyzést fűzzön az ott megjelentekhez, kérdéseket tegyen fel.

.

A kédés, "Milyen jogon olvassák el?" ezáltal okafogyottá válik, mert a válasz: azon a jogon, hogy a lap "tulajdonosa" feljogosította őket arra!

2014. szept. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es: nem feltétlen lett megadva nekik a jelszót, elég, ha el van mentve, azt meg tudják nézni ők is, s így már nem az van, amit gondolsz. Mert, ha az a vki adja meg, akiről szó van, akkor jogos, amit írsz, mit várt?
2014. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Van igazság abban, amit írsz.

Ámde! - ha én nem akarom, hogy bárki elovassa, ami az enyém,

- vagy nem mentem a jelszavaimat,

- vagy úgy mentem, hogy csak én férjek hozzá.

Ami felügyelet nélkül "csak úgy" othagyott, az - főleg családon belül! - közös.

Ami közösen használt gépnél szem előtt van, felfogható úgy is, hogy aki akar nézzen bele. Az elitett anya is így nevelte lányát, tehát kifogásolni valója: nulla.

2014. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De van, aki felénk úgy mondják, h sült hal a számítógéphez, s nem tud dolgokat. Meg, van, aki feltételezi a jót a másikról, s azért teszi mindezt.
2014. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!