Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem azt, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem azt, ha egy pasi (akinek tetszem) nekem 'panaszkodik'? Elmondja, hogy nincs megelégedve magával, meg ilyeneket. Fiúk, ti ezt nem titkolni szoktátok inkább?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem gond, nem azért kérdezem, szívesen segítek neki.
2014. aug. 26. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert azt várja, hogy dícsérd, mennyire szép és jó. Csajban is van ilyen...
2014. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemcsak külcsínileg vannak 'gondjai'.
2014. aug. 26. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
szánalmas az ilyen pasi....
2014. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem az. Szeretnél te az ő bőrében lenni. Problémái mindenkinek vannak, főleg olyannak, aki annyit dolgozik, mint ő.
2014. aug. 26. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megbízik benned és kíváncsi a véleményedre. Engem sem zavarna ha panaszkodna nekem, ez természetes.
2014. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Még vársz pár évet és az ilyen pasi vaginát is növesz és elkezd menstruálni...
2014. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem fog, ne aggódj. :)
2014. aug. 26. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem, hány éves?
2014. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!