Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják szerelmi bánatkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják szerelmi bánatkor be kell pasizni/csajozni és jobb lesz. Nekem 4 hónap után sem megy, miért? 18L

Figyelt kérdés

Első kapcsolatom volt másfél évig.

Már nem fáj,hogy vége van,inkább úgy fogom fel,hogy legalább tapasztalat szerzésre jó volt és így már jobb lesz a következő kapcsolatom.

Sokan udvaroltak/nak azóta de valahogy egyikőjüknél sem érzek szerelmet, kötődést vagy azt a 'lángolást' így randira el sem megyek velük,mert nem akarom hogy az legyen,hogy bolondítom őket miközben úgysem akarok semmit.

Pedig rendes fiúk meg vonzóak is, nem értik miért nem akarok velük semmit én meg azt sem tudom mit mondjak nekik.


Miért nem érzek vonzalmat azóta senki iránt,ha az előzőt teljesen elfelejtettem és hidegen hagy? Mikor fogok újra szeretni valakit?Mert most úgy érzem,hogy senkiben nem tudnék úgy feltétlen megbízni és elengedni magam mint akkor?

Nálatok hogy volt?


2014. aug. 26. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell bepasizni,miért kéne? Hagyj időt magadnak,majd megismersz olyat akivel eltudod képzelni és menni fog
2014. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, fel ne add, hagyd hogy a rendes és helyes pasik udvaroljanak. Egyszer mindenképp jön, aki lángoláshoz juttat.
2014. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kutyaharapást szőrével nem jó megoldás szerelmi bánat esetén, kell időt hagyni magadnak, míg újra készen állsz egy kapcsolatra, addig nem érdemes új kapcsolatba kezdeni, amíg a régit még nem zártad le teljesen magadban.
2014. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!