Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nem baj, ha szexelek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem baj, ha szexelek a mostoha testvéremmel?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem bele, és most nem tudom hogy ezt, hogy kezeljem. Vagy ez szerintetek gusztustalan, perverz dolog lenne?

2014. aug. 26. 20:32
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem baj, Sebastian.
2014. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az jóóóó...

Ha összejöttök, remélem, írsz majd ide magatokról.

2014. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont, a szülők nem tudnak róla. 16/F 17/L Petting, az már volt!
2014. aug. 26. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nem baj, és valószínűleg nektek se... persze attól is függ ez, hogy mióta vagytok "testvérek"... ha a szülők nem őrülnének meg ha kiderülne, akkor nyugodtan csináljátok, de számolni kell ezzel is, az ő kapcsolatukat is tönkreteheti, azért mondom, hogy csak ti tudjátok, hogy a szüleitek hogyan reagálnának rá ha kiderülne előbb utóbb, jövőre, vagy 2 év múlva vagy 3 ...
2014. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ejj!
2014. aug. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez azért kissé házinyúl jellegű. amíg csak szexről szól addig nagyobb baj nincs, de, ha érezlmek lesznek, és aztán szakítás, az már gond lehet, ha nem tudjátok kezelni
2014. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!