Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő férfiakról lányok? Gondolom nem dobnátok ki az ágyatokból őket?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



Én ilyen testre hajtok,már nem kell túl sok,hogy kb. az első szint meg legyen.



2014. aug. 26. 23:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez de szar
2014. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
még a lakásomba sem engedném be őket nem hogy az ágyamba
2014. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Na igen bővebben :)))

Miért szar??

2014. aug. 26. 23:04
 4/22 anonim ***** válasza:
arcra egyedul a masodik tetszik. nekem kicsit mar sok az izom.
2014. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod.
2014. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
De kihajítanám sokkal jobban szeretem a szexyisan izmosat mint az ilyen felfujtatt ... Nem természetes
2014. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Toldi Zsuzsit szívesebben látnám az ágyamban vagy Kiss Virágot, Oláh Vivient, Bánkúti Gabriellát. :D


Taszít a szõrtelen férfi test, akkor inkább bevállalok egy lányt.

L

2014. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Oké, én mindenféle álszentség nélkül mondom h nem zavarnám ki egyiket sem :) imádok edzeni, kondizni, sportolni, és jó lenne egy ilyen partner :D

17L

2014. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Fúj! Egy átlagosan izmos 18 éves fiú sokkal vonzóbb! Az még rendben van ha valaki azért csinálja, hogy egészséges legyen, de ahhoz felesleges ennyi izom.


23l

2014. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#7-es igazat szólsz,érdekes amúgy,mert múltkor a szórakozóhelyen a csaj az ingemet gombolta kifele állandóan,hogy nem kell azt begombolni,konkrétan már ott vetkőztetett lefele.

Csak nem akartom,hogy kidobjanak ezért nem d_gtam meg ott a tánctéren. :)


Nem beképzeltség csak fura,hogy én mást tapasztalok.

2014. aug. 26. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!