Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő férfiakról lányok? Gondolom nem dobnátok ki az ágyatokból őket?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



Én ilyen testre hajtok,már nem kell túl sok,hogy kb. az első szint meg legyen.



2014. aug. 26. 23:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
hhát, az elsö linkek a bal felsö kép még oké. a többi, hát, nem akarlak megbántani ha neked ez tetszik, de szerintem még aludj rá. és ne csak egyet.
2014. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az ágyamból talán nem dobnám ki, az igaz. Egy menetre jó lenne :D De egyébként nem tudnék hosszútávon ilyen sráccal lenni, meg úgy egyáltalán. Nekem az ilyen szinten izmos srác már túl sok. Nem tudnék beleszeretni, nem találom esztétikusnak és vonzónak az ilyen testet. Olyan "mű" számomra az egész, holott tudom, hogy ezt nem plasztikai sebésszel érik el. De mégis, számomra egy természetes srác nem ilyen. Úgyhogy max egy egyéjszakásra jöhetne.

20/L

2014. aug. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!