Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rohadtul kivagyok akadva, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rohadtul kivagyok akadva, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlo mellett terhes lettem. Csak en lehetek olyan bena, hogy az 1000 nobol en vagyok az az egy... normalisan szedtem, egy tabit sem hagytam ki...

Szexkapcsolatom van. Mindketten leszogeztuk, hogy nem akarunk gyereket. Sem kapcsolatot...

Nem hitte el, hogy szedem a tabit de vegulis par este elotte vettem be es vegulis elhitte. Tobbszor is belem elvezett, az eddigi ket honapban nem volt semmi baj. De most nem jott meg. Es csinaltam 4 terhessegi tesztet. Mindegyik +. A dokinal holnapra van idopontom. Megia hogyan mondjam el a pasinak?!



2014. aug. 27. 00:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
ez van. én abortusz ellenes vagyok, de gondolom úgy is az lesz belőle.
2014. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Még mindig ott az abortusz szóval nyugalom.
2014. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
5%
Ki vagy akadva? Akadj be.
2014. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 Mr. Truth ***** válasza:
69%

"-Ha lenne egy lányod hogy hivnád?"

- A... a Nikolett szép név

- Rendben Nikolett 9 hónap múlva érkezik" :D

2014. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
Nézd, ez van, beveszek egy 72 órás cukorkát és csapathatjuk tovább.
2014. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
Miért nem húzott gumit? Ha annyira nem akar ő se gyereket.
2014. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Enis abortusz ellenes vagyok.

Es tenyleg nem vetetnem el egy magzat eletet. De ha belemegyek abba, hogy megtartom, a penzugyi hatterem megvan, de az sokban karosithatj a kisgyerek eletet, ha csonka csaladban no fel... nemigaz?:/

2014. aug. 27. 00:26
 8/47 anonim ***** válasza:
Asszem van egy ilyen film, persze az happy enddel zárult, a való élet, viszont más.
2014. aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Jo lenne ha ez is...
2014. aug. 27. 00:29
 10/47 anonim ***** válasza:
A kisgyereket sajnálom ha apa nélkül nő fel, de semmiképp se vetesd el! Hány éves vagy?
2014. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!