Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mitől indultok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mitől indultok be jobban egy alkalmi szex során?

Figyelt kérdés
Adott egy szituáció,amikor két ember,akik vonzódnak egymáshoz,végre kettesben maradnak. Attól indultok be jobban,ha lassabban közeledik felétek a lány,kis incselkedéssel... vagy attól amikor belevaló a lány,és nem játszik,hanem egyből mehet,aminek mennie kell? Gyorsabb,intenzívebb előjáték alatt feltudtok annyira izgulni,hogy mehet is a szex? Nem tudom érthető-e,de van egy férfi,akivel meg van a kölcsönös kémia,de nem tudom,hogyha olyan helyzetbe kerülünk,akkor picit játszak vele,hogy legyen ideje felizgulni,vagy egyből ráronthatok,úgysem lesz gond? Vagy ez attól függ,mennyire tetszik nektek a lány? Azért merült fel bennem a kérdés,mert teljesen érzelem nélkül nem tudom mennyire gyorsan működik a cerka. :D Nincs tapasztalatom ebben...

2014. aug. 27. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire a csajtól...:P
2014. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rsag ***** válasza:
100%
ha megvan a kémia, akkor igencsak gyorsan működik a cerka
2014. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon gyorsan feláll szóval emiatt nem kell izgulni. :) De úgyis adódik magától a helyzet, szóval emiatt kár parázni. Legyél szexi ruciban. :)
2014. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az incselkedés izgatóbb. :D
2014. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hidd el egy jó cerka már a szex szó hallatán vigyázzba áll. Szóval ne zavartasd magad, ronts rá nyugodtan és csináljátok!
2014. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Térdelj le és szeresd. Majd meglátod mikor áll készen. :)
2014. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Persze, tudom, hogy majd úgyis alakul, de jó ezen agyalni. :)
2014. aug. 27. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!