Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn a fiúk miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn a fiúk miért kérnek sokxor olyan képeket?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a fiúknak sokkal könnyebb úgy masztizni hogy látnak is valamit... nekünk elég közben lehunyni a szemünk és a gondolatainkra bízni magunkat. De ha épp olyan kedvünk van... Sok millió olyan videót lehet az interneten találni, szinte bármilyet amihez épp kedvünk van. Nektek ez nem elég? Meg am is a videók általában sokkal izgalmasabbak mint a képek :P értem én hogy jó nektek tudni h mi van a lányok szoknyája alatt xd de akkor is.. ha masztizni akartok akkor nem kell mindig képet kunyizni :DD

2014. aug. 27. 17:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ingen, képzeld el, végigolvastam, de akkor is bunkóság!!!
2014. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy csak később derülne ki egy férfiről, hogy perverz vagy csak szex kell neki, már az első alkalommal látszik. Ezerszer jobb ha egyből látszik rajta, mint ha csak később derül ki.


Így el lehet utasítani, így hamar el lehet kerülni. Mi ebben a bunkóság?

2014. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!