Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Még sohasem voltam társkeresőn...

Még sohasem voltam társkeresőn, Milyen képeket érdemes felrakni? Mire kíváncsiak a lányok? 20F?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Ha ki vagy gyúrva akkor minél több félmeztelen képet ahogy épp egy tengerparton vagy (innen tudják majd, hogy egyszer lehet őket is elviszed) valamint, ha van egy jó kocsid akkor arról is pár képet ahogy előtte feszítesz.

Garantált siker.

2014. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem árt kézben tartani néhány húszezrest, ha meglátják, egyből nedvesednek a gondolattól, hogy azt majd ők költhetik el.
2014. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előrebocsátanám, hogy én az örült nők táborát népesítem szóval saját felelősségre kövesd a tanácsaim.


1. Attól is függ ki a célközönség, nyilván van egy réteg ami az anyagiak mutogatásával könnyen megfogható, ha cicababát szeretnél náluk jó eséllyel indulsz egy másik válaszoló által említett módszerrel (tengerpart, sportkocsi...)

- nálam nem számít én utazok pasi nélkül is kocsim is van szóval nem igazán szempont az ilyesmi -


2. Azoknál akik szerintem normálisak kapásból el is ásod magad az ilyen kocsi előtt pózolós képekkel, mesterkélt és ostoba hatása van. Jobbak a spontán nem beállított fotók amin azért látszol is rendesen nem kell erőltetett vigyor akkor már inkább ne mosolyogj. A festői háttér sem létszükség csak ha egy mód van rá nem kupi vagy teszem azt egy kuka legyen a wallaper. A tiszta ruha is előny (meglepődnél hány koszos zokni van társkeresőn...)


Amúgy úgyis az esetek nagy többségében a külső dönt ha bejössz a lánynak nem azon fog múlni a dolog, hogy tenger van mögötted vagy betonfal. Mondjuk hozzáteszem nekem elég negatív élményeim vannak, egyszer próbáltam, hát én jártam már fura helyeken kínai esküvőtől kezdve -23C-be való Ice swimming-en keresztül sok helyen és eseményen de annyi idiótát mint netes társkeresőn én még nem láttam, ami nagy szó tekintve a munkakörömet, mivel hozzám ált. síkideg állapotba érkeznek az ügyfelek)

2014. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!