Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyemnyem kérdése:

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Először is ne haragudjatok ha rossz helyre rakományt a kérdést még új vagyok.

Na szóval van egy lány aki tetszik, beszélgettünk is már. Na már most akárhányszor próbálok vele beszélgetni mindig csak tőmondatokban válaszol, holott akiket kérdeztem mind azt mondja, hogy szinte be sem áll neki a szája. Múltkoriban elmentem egy buliba ahol ő is ott volt, és amikor meglátott rögtön oda jött hozzám. Beszélgettem vele de gyorsan meghalt az eszmecserénk a fent említett ok miatt. Mi lehet a probléma?


2014. aug. 27. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A kis nő nem egy értelem netovábbja, itt a gond. Nincs szókincse,nincs téma, nem tud beszélni és igen egyszerű lélek. Ha számodra lényegtelen, hogy az adott partneredet milyen értelem jellemzi, akkor ő a te embered. Ha lényeges, akkor szerintem itt zárd a figurát üresbe.
2014. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekled komolyan.Sajnálom,de az van :(
2014. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*akiket kérdeztem mind azt mondja, hogy szinte be sem áll neki a szája.


Valószínűleg a celebek életéről, és a Barátok közt aktuális epizódjairól.

Ugyanis egy értelmes ember, akinek van szókincse, még egy időjárásról is órákat tud beszélni, még azzal a pasival is, akiért esetleg odáig és vissza volna:)

2014. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem és kösz. :)
2014. aug. 27. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!