Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha egy 17 éves szép lány ezt mondaná (lent) hogy emiatt nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Megkérdik tőle,hogy miért nincs barátja, illetve miért nem is szeretne és ez a válasz: "Ha jobban belegondolok sokkal jobb igy ha nincs senki és nem is akarok senkit egy ideig...nem csak azért mert voltak akik átvertek hanem mert tudom,hogy a legtöbb 17-20éves fiúnak csak az számít hogy csajozzanak oda-vissza minél többet,igyanak cigizzenek cserélgessék a csajokat stb nekem meg nem hiányzik hogy miattuk fájjon a fejem mert én is egy voltam nekik a sok közül.Van olyan lány aki szintén úgy gondolkodik ahogy ők de én nem tudok és nem is vagyok olyan...összejönnék egy ilyennel s folyton azon agyaljak majd hogy mikor mit csinál vagy mikor un meg engem és hasonlóak..?s miattuk legyek rosszul...inkább kihagyom s csinálok amit akarok boldogan,rendezem az életem,próbálok majd tanulásra koncentrálni hogy megalapozzam az életem, sok szabadidőm marad amit a barátaimra, a családomra,hobbikra,kutyámra fordítok nem szerelmi bánatokra...."
2014. aug. 27. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Megértem kicsit. Barátom is azért van, mert benne megvan a megfelelő bizalom.
2014. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
megállapítanám, hogy van sütnivalója a koponyájában
2014. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nekem ezt mondaná egy lány, akkor csakazértis kitartanék Mellette. Nem nyomulnék csak szolidan barátkoznék. "Előbb utóbb csak belém szeretne" alapon. De addig is jó ha csupán bírna engem.
2014. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen igaza van.

Azután eléri a szerelem, és oda a mondóka.

2014. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

"összejönnék egy ilyennel"


Amilyen virágot szakít az ember, olyat szagol.

Nem kell "ilyennel" összejönni, és a probléma meg van oldva. Jaaaaaa, hogy az idő, és energia, megtalálni, kiismerni? Oooké, nem kötelező dolgozni egy kapcsolaton, lehet várni a sültgalambot.


Szerintem , akinek ez a hozzáállása, az a rövidebb utat választja, feladja, gyáva, és következetlen. Ezt persze mind bántás nélkül írom.

2014. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem visszahúzódni kell, hanem okosan ismerkedni. Én ezt a véleményt a lány részéről kifogásnak érezném, illetve úgy gondolnám, hogy a könnyebbnek tűnő utat választja ahelyett, hogy megpróbálná az ismerkedés során kiszűrni a neki nem megfelelő embereket. Tudom, strapa munka ez, de megéri. Csak sajnos az emberek többsége lusta (vagy nem tud?) kommunikálni, nem beszélgetnek, vagy ha igen, akkor is semmitmondó témákról, ahelyett, hogy megpróbálnák megismerni a másikat. A te korosztályodban is vannak olyan srácok, akik komoly kapcsolatot szeretnének, csak őket legtöbbször nem veszitek észre, vagy nem gondoltok rájuk "úgy". Ha egy pici energiát fektetnél a valóban alapos ismerkedésbe, akkor valószínűleg kisebb eséllyel jönnél össze egy bunkóval. Másrészt meg ha majd később úgy döntenél, hogy mégis akarsz magadnak valakit, akkor lehet, hogy sokkal nehezebb dolgod lenne újra beletanulni az ismerkedésbe.
2014. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem 17 évesen nem gyáva azért mert így gondolja. Ha 25-35 évesen gondolná ezt akkor igen én is annak nevezném.

Ritka ha 17 évesen már nem akarja széttárni a lábait és megba..atni magát. Értékelem.

2014. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért lettem lepontozva?


Épp ez az, hogy még tök fiatal, semmi élettapasztalata nincsen szinte, és már most visszavonul az egésztől. Holott ő rajta is múlik az egész, olyat kell választani, és kész.


7-es

Ki beszélt lábak széttárásáról?

2014. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Én nem gondolom könnyebb útnak, hanem inkább talán annyira el vagy keseredve, hogy nem látod, hogy vannak még normális fiúk. Teljesen mindegy hogy 17-20-ról beszélünk vagy 20-25-ről, minden korosztályban vannak ilyenek és olyanok.

Valami hasonlót akartam én is ideírni mint a hatos válaszoló, ha gondolod olvasd el mégegyszer mert ez az én véleményem is.

2014. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem olvastam el, igy csak azt tudom mondani hogy egye meg nyersen a krèmet
2014. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!