Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért zavar fiúk ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért zavar fiúk ha egy lány szőrös és nem akar gyantáztatni epilálni mert az fáj?

Figyelt kérdés
a borotvától pedg begyulladnak a szőrtüszőim vagy benő a szőröm és ráadásul hamar ki is nő megint a szőrtelenítő krém meg semmit se ér nekem nincs kedvem ezt hajcihőt csinálni miért olyan nagy baj ha szőrösek vagyunk?
2014. aug. 25. 14:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhol vagy csak a punci?
2014. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

Nincs ezzel semmi baj. Én is erős szőrzetű vagyok, és a férjem SOHA egy szót nem szólt miatta, hogy már kéne gyantáznom. Magam osztom be, hogy mikor csinálom.


Csak ehhez egy intelligens férfi kell, nem a buta tinifiúk véleménye.

2014. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%

Etikátlan, higiéniai szempontbol sem egy rossz dolog a szörtelenités, Vissza taszitó a ször pl:láb, honalj,,, Nuni még elmegy de vannak hátrányai egy nönél...

18/L

2014. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
hónalj láb puncira gondoltam bár a puncimat hajnyíróval vágom szóval az csak "borostás" a hónaljamat is hajnyíróval vágom az is borostás csak
2014. aug. 25. 14:12
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

" higiéniai szempontbol sem egy rossz dolog a szörtelenités,"


Ez tévedés. A szőr feladata a védelem. Nem véletlenül van egyre több fertőzés, amióta a nők szőrtelenítik a nemi szervüket. Erről több cikk is megjelent már.

2014. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
14%
Minimum h borotválja
2014. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
19%

Hülyeség ....

Higiénia allat azt értettem mikor egy nő menstuál és vérzik vele ragad stb.... ez az én véleményem undoritó...

2014. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Basszus akkor máe ne várjátok el hogy lelegyen borotválva a puncink
2014. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
hát a hónaljat aztán tényleg nagy "hajcihő" leborotválni...
2014. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%
Keresel magadnak olyan férfit akinek nincsenek ilyen sznob elvárásai és kész meg van oldva a hajcihő.
2014. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!