Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk így járnátok velem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk így járnátok velem vagy mennyire kizáró ok (velem született betegség miatt)?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és sajnos nem fejlődött ki a hüvelyem rendesen illetve se a méhem se a petefészkem tehát gyerekem se lehet :( így a hagyományos szeretkezés sem lehetséges :(( és sajnos pont azon kevés emberek közé esem akiknek a korrekciós plasztikai műtét nagy veszéllyel járna ezért félnék is belevágni nehogy a legrosszabb történjen így ebben az állapotban járnátok velem ha minden más jó lenne vagy ez kizáró ok? eddig egyszer volt barátom ez miatt viszont neki sem mertem elmondani mert nagyon szégyellem magam :(

2014. aug. 28. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
En nem. Csak fajdalammal jarna mindket reszrol, es nem akarnam se magamat, se teged kinozni.
2014. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én elfoganálak így is :( sajnállak is 19/f nem volt még barátnőm
2014. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
igen az
2014. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1-es miért járna fájdalommal? :S


2-es köszi :)


3-as miért ennyire fontos lenne? :(( egyébként nem vagyok csúnya szerintem


egyébként hogy ha nagyon szeretné a fiú vagy hiányozna neki talán meg is engedném hogy análisan vagy valami ilyesmi :S

2014. aug. 28. 15:07
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

amm tudook egy jó ötletet, lehet kapni mű péniszt felcsatólhatósat, és azzal meg tudod őt csinálni, és elélvezne ap rosztatamasszázstól.

vagy hívsz egy lányt, és ő beteszi neki de nem engeded h őt nézze közben csak téged nézhet és olyan mintha veled lenne ;)

remélem tudtam segíteni.

Nekem nem lenne gáz, ilyen emgoldásiokkal, 21.-dik század ez nem az ókor ;)

2014. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok fiú, de minden bizonnyal fogsz valakit találni aki szeret és elfogad úgy, ahogy vagy. Nagyon sokan vannak a világban, akik nem szexelhetnek vagy nem lehet gyerekük, mégis rájuk talál a szerelem.

Tudom hogy nehéz, de próbáld elfogadni magad, ha felismered a saját értéked, a külvilág is másképp viszonyul majd hozzád. Ne szégyelld semmiképp.

2014. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
5-ös hát ez nagyon meredek ebbe nem lennék benne
2014. aug. 28. 15:16
 8/22 anonim ***** válasza:
az megoldás lenne, ha a fiú nem hatolna beléd teljesen?
2014. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez így elég nagy gond, de simán találhatsz párt szerintem ettől függetlenül vagy egy társat.
2014. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Erről még nem is hallottam, hogy létezik ilyen.

Nagyon sajnálom, biztos sokat gondolsz erre pláne ha az életkordra gondolok.

Nem is tudom, hogy mit írjak erre.

A gondolataim megosztottak.

Valószínűleg ha ez egy olyan lánynál, nőnél lenne akit szeretek akkor nem hiszem, hogy zavarna.

A mai világban mikor akkora a hangsúly a testiségen azt kell, hogy írjam egy amputált lábú részvevő vagy a futóversenyen. Nem tudom szebben leírni.

Mint itt már valaki megírta, biztos találsz magadnak valakit. Arra figyelj, hogy csak azzal oszt meg a titkaidat akik arra érdemesek.

2014. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!