Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért azt akarjuk, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azt akarjuk, akit nem kaphatunk meg?

Figyelt kérdés
Miért az vonz, akit mi nem érdeklünk? Miért azzal akarunk beszélgetni, aki nem keresi a társaságunkat? Miért azzal akarunk járni, akinek nem tetszünk?
2014. aug. 28. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert idióták vagytok
2014. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem az vonz, akit szerethetek, és aki viszont szeret. Aki valódi társ, és aki mellett önmagam lehetek.

Persze, ez érzelmi intelligencia kérdése.

2014. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kellett azzal aljasnak és pitiánernek lenni, aki rendes és egyenes volt?
2014. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert hülye vagy tényleg. Akit nem érdeklek az engem sem érdekel, maximum ha addig érdekelt akkor bánatos vagyok egy darabig, aztán elfelejtem az illetőt. Az érdeklődés fenntartásához a másik érdeklődése is szükséges szerintem.
2014. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert az "ismeretlen", a rejtélyes vonzó.
2014. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!