Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha annyira rusnya vagyok, hogy rosszul érzem magam, ha ki kell mennem emberek közé?

Figyelt kérdés

mindig azt érzem,hogy rajtam szörnyülködik mindenki milyen rusnya vagyok,a lányok rám sem néznek,gondolom azon imádkoznak nehogy hozzájuk szóljuk ez a szörnyeteg,látom rajtuk,hogy undorodnak tőlük és leszarnák,ha megdöglenék ott előttük

egyszerűen nincs értelme már így az életemnek,csak vegetálnék elzárva a külvilágtól

egy nagy mamlasz vagyok 190cm és 90kg,sokat gyúrok,tömegelek régóta és nem szálkás az izomzatom...ezek mellé a fejem bűn ronda,idétlenül nézek ki..sose lesz barátnőm,mindegyik undorodik tőlem mindennél jobban


2014. aug. 24. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
XD megint ittvan ez a fél eszű XDDDDD
2014. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

legyél ápolt. nelegyen csemegebajszod,divatos hajad,jó ruhákat hordj,parfüm,ne legyen sárga a fogad.

ha ezek megvannak semmi gondod nem lesz.

2014. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sokan azért hívják magukat csúnyának,mert göndör hajuk van,sárga a foguk. Éld az életed ember!
2014. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A fejem bun ronda...es meg az alkatom sem nagy szam.
2014. aug. 24. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!