Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit csinálnátok? (elméle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit csinálnátok? (elméleti kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval, egy elhagyatottabb helyen(park, kevésbé népszerü városrész, aluljáró estefele, a lényeg, hogy olyan hely, ahol egy ideje nem láttál másik embert) sétálsz és látsz egy padon ülve egy lányt, körülötte három rosszarcú sráccal, akik nyilvánvalóan zaklatják a lányt.

Nem tudod, hogy van-e mondjuk bicska náluk, mi az aminél elkezdenek veled is agresszívoskodni, vagy, hogy ittasak-e.(Nyilván látott már ilyen embereket mindenki)

(Tisztázás kedvéért, nálad nincs semmi fegyvernek minõsülõ tárgy)

Szóval mit tennél az alábbi esetekben:

Nem ismered a lányt.

Ismered, de csak köszönési szinten.

Ismered és tetszik neked.

Olyan válaszok, hogy macsó vagyok,19 éve boxolok és fél kézzel kimütöm a veséiket, nem érdekelnek.

Ezek csak ötletek, nem ezekre kell válaszolni, csak érdekelnek:

Van aki elmenne mást keresni?És ha mikor visszaérsz nincsenek ott?Vagy mondjuk rájuk üvöltenél?

Van olyan aki csak továbbsétálna?


2014. aug. 28. 22:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
nyilvánvalóan leszarnám ha megölnek is nem hagyom ott a csajt, megkérdezem mi a gond, nem hagynám ott, segítenék neki... bár én olyan vagyok, hogy a tűztől se.....
2014. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp odamennék, és megpróbálnám elhajtani a srácokat, a csaj megköszöni, és kb onnantól már járunk is... és mindezek után felébredek, mert csörög az óra, hogy ideje melóba menni, pedig nem akarok
2014. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálam alapból mindig van fegyvernek minősűlő tárgy,ezért sajnos nem válaszolhatok :D
2014. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Na srácok, komoly válaszokat kérnék.
2014. aug. 28. 22:24
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Az agresszió a gyengék fegyvere, kiabálni meg az kiabál aki fél.

Nem ismerem - odamegyek, hogy: Szia kicsim, bocs, hogy most értem csak ide, mostmár mehetünk. (rájuk nem figyelni, konfliktust kerülni mivel egyedül nem tudod megvédeni a lányt és nem tudhatod mennyire komoly a kötözködés)


Ismered de csak köszönési szinten - Ugyan ez, csak névvel.


Tetszik is - Ugyan ez, csak adok neki puszit is.


Sajnos az a fajta vagyok, hogy ha nem tetszik, akkor addig messzebbről nézném, amíg semmi tettlegesség vagy komoly "zaklatás" nem történik.

2014. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp odamennék, aztán lesz, ami lesz. Valószínű, hogy megyek a kórházba vagy rosszabb, mert gyenge srác vagyok. A lényeg, hogy eltudjon futni, addig meg csak kihúzom. :D

19F

2014. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
inkább törjön el 3 bordám, verjenek össze mintsem valami baj lgyen aztán egy szardarabnak érezzem magam, oda mennék és ha okoskodnak hívnám a zsarukat, azt viszont hozzá kell tennem h jó pár éve küzdősportolok kb. 95 kg. vagyok és 180 cm magas, attól még elverhetnek nem érdekelne
2014. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném tőlük hogy mi baj van és ez általában elég szokott lenni.Meg a magam 190 centije.
2014. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz mert mindig van nálam valami önvédelmi eszköz illetve riasztó pisztoly de leirom mit tenék.

Ha nem ismerem jó messze elkerülném az eseményt.

Ha ismerem és nem valami jó ismerős ugyan ez ha jó ismerős oda mennék segiteni neki és megpróbálnám megbeszélni hogy mi a gond.

Ha tetszik is akkor meg jöhet a fight tudom hogy nem kértél olyan választ amiben az van hogy milyen boxos megy minden vagyok de krav-magázom és boxolok is plusz rögbi mondjuk annak nincs sok jelentősége.

2014. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindhárom esetben megpróbálnék meglepetésszerűen támadni. Az egyiket leverném nekifutásból, elkapnám a lány kezét és futás. A másik kettő annyira meglepődne, hogy mire kapcsolnak, már árkon bokron túl lennénk.


De ha lenne nálam valami eszköz, akkor is hasonlóan cselekednék, nem állnék le emberkedni.

2014. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!