Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nehéz kimondanom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz kimondanom hogy "szeretlek", "jó étvágyat", "köszönöm" + hasonlók?

Figyelt kérdés
Mindenkinek olyan könnyedén megy, nekem miért nem?! Legjobb barátnőm tök sokszor mondja nekem hogy szeret és őszintén, mert 11 éve ismerem és én is szeretem, de egyszerűen nem tudom kimondani vagy ha kimondom az nem őszinte. Barátomnak sem tudom kimondani (távkapcsolat), de nagyon szeretem. Nem szeretek megölelni senkit és utálom ha ölelgetnek. Túl sok szeretet hiányos vesz körül. Nagymamám és nagypapám, akiket a világon a legjobban szeretek meghaltak. 4 éve mama, tavaly papa és a temetésükön alig ha ejtettem néhány könnycseppet. :/ Ennyire kőszívű vagyok?! Mit tudok magammal kezdeni? Bármiféle lelki problémát kitudok magamból adni egyszerűen és mindenkinek mindent elhiszek. Szerencsére ha valakit el akarok felejteni azt mindenképpen megpróbálom vagy sikerül vagy nem, de más nem jut el a próbálkozásig sem. Ha nem tudom kimondani a szeretlek-et és könnyen tudok felejteni az azt jelenti hogy soha senkit nem is szerettem?!
2014. aug. 29. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
köszönöm
2014. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szereted őket,de ezeknek a szavaknak súlya van.

Én se mondom ki őket.

Túl sokan használják úgy hogy nem is gondolják komolyan.

úgy gondolkodom hogy:"Én nem kimondom,hanem kimutatom"

2014. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én is ritkán mondom hogy "szeretlek", nem ölelgetek szívesen embereket, nem vagyok érzelgős. ezt még megértem. ilyen vagy és kész

de a jó étvágyat hogy jön ide? azt miért nem tudod kimondani?

2014. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ezek "nagy" szavak úgymond.A szeretlek szót én se sűrűn használom,úgy gondolom ezt inkább kimutatni kell,nem mondogatni.Régen a bocsánat szóval is így voltam.De most már simán bocsánatot kérek,ha úgy érzem hibáztam.
2014. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A jóétvágyat kimondani is tök nehéz xD nálunk sosincs olyan hogy közös ebéd "mindenki akkor eszik amikor akar" szóval nem kell kimondani, ha máshol eszek mindig mondják és tök alap kultúra hogy én is jó étvágyat kívánok, de attól még nehéz kimondani. Én 16 évig soha senkitől nem kértem bocsánatot aztán valahogy idén annyiszor kimondtam hogy mostmár saját magamnak vagyok irritáló xD
2014. aug. 29. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!