Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnénk újra barátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnénk újra barátok? (több lent)

Figyelt kérdés

Tavaly nagyon tetszettem egy fiúbarátomnak. (sajnos én ezt nem tudtam viszonozni, mert nálam barátzónában volt a srác) Amikor ezt észrevettem nála, meg többen is mondták hogy hú nagyon bejössz neki, totál elbizonytalanodtam... Nem tudtam hogy kezelni a helyzetet. Aztán el kezdtem kerülni őt: mikor odajött, direkt mással kezdtem el foglalkozni, vagy éppen elmentem a mosdóba/a terem másik végébe, ilyenek... A barátnőm azt mondta, kezeljem úgy, mintha nem tudnék semmiről, csakúgy lazán. Oké, megfogadtam. Újra beszélni kezdtünk, folytattuk a szokásos hülyülésünket, szinte már el is felejtettem, hogy ő többet akar barátságnál. Egy ideig ez működött is, de aztán nagyon elkezdett nyomulni... Egyszerűen nem hagyott nekem teret! Mindig a nyomomban volt: a suliban, osztálykiránduláson, még a neten is.

Év végén már nagyon ki voltam ettől, és véletlenül elpanaszoltam ezt a srác egyik haverjának, aki nekem is jó barátom. Nem gondoltam, hogy baj lehet ebből.

Elteltek az utolsó napok, lement az évzáró is, és azt vettem észre, hogy ezúttal ő került engem. Nem is beszéltünk. Semmi kapcsolat nem volt köztünk. És a viselkedése olyan...dühös volt vagy nem is tudom.

Egyik augusztusi napon összejött a baráti társaság és elmentünk kajálni. A fiú nem jött el, de ott volt a haverja akinek panaszkodtam. Megkérdeztem tőle, hogy mit tud róla, miért viselkedett olyan furcsán az utolsó napokon. Azt mondta, miután elmondtam neki a problémámat, ő beszélt vele!!! Alig akartam elhinni... Azt mondta neki, hogy gondolkozzon el ezen a dolgon, hogy ő biztosan akarja ezt, mert ha nem, akkor ne hülyítsen. Elgondolkodott, és tett egy ilyen kijelentést: "Oké, nekem amúgy se kell egy ilyen lány."

Nagyon ideges lettem. Senki sem kérte rá a haverját, hogy beszéljen vele. Meg a fiú kijelentése is kicsit fájt..."ilyen lány". Nem tudom, mire gondolt. Még mindig dühös lehet? És hogyan kaphatnám vissza őt, mint jó barát? Azért hiányzik, egész nyáron hiányzott. Nem akarok rosszban lenni vele...A haverjával már más a helyzet, mert lehet hogy csak segíteni akart, de ezzel rontott el mindent...

14/L



2014. aug. 29. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélned kellene vele. Mást nem tudsz tenni, és szerintem jobb, ha ezúttal nem mással intézteted a dolgot (tudom, hogy nem kérted a srácot, hogy beszéljen vele, nem is azért ítam) Vedd kezedbe a dolgokat lehetőleg minél hamarabb.
2014. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, szerintem még ma ráírok, csak nem tudom hogyan kezdjek bele. Félek, hogy amit reagálni fog, az sokkal jobban fog fájni... :(
2014. aug. 29. 12:43
 3/3 anonim válasza:
Hogy sikerült?
2014. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!