Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnénk barátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnénk barátok, majd később esetleg barátnál többek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akinek lehet, hogy kicsit tetszem, nekem meg ő nagyon.Néha találkozunk, olyankor kicsit beszélgetünk, de mindig van ott valaki más, ezért ketten csak facebbokon beszéltünk.Onnan veszem, hogy egy kicsit legalább tetszhetek neki, mivel azelőtt nem ismertük egymást, és mégis megtalált facebookon, és bejelölt.Hogyan lehetnénk barátok, majd később esetleg barátnál többek?Ritkán találkozunk, olyankor is tömegközlekedésen másokkal együtt.Facebookon beszélgetünk, de én inkább az élő beszélgetések híve vagyok.

2013. jan. 4. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Kinyitod a szádat, amikor találkoztok.

2. Megírod, hogy inkább beszélgetni szeretnél

Vagy bármelyik módon elhívod kiállításra, túrára, koncertre, bármire.

2013. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szoktam beszelgetni, csak nem akarom elijeszteni azzal, hogy ossze-vissza fecsegek hulyesegekrol:D
2013. jan. 6. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg vele FB-on újra beszélni, és ha úgy alakul, említs meg vmi olyan programot amire te mész (és vélhetően őt is érdekli). Akár többször is szóba hozhatsz programokat, helyeket.

Simán lehet hogy elmegy.

De ha elsőre nem, akkor se csüggedj, lehet hogy nem ér rá. Majd elmegy a következőre.

Sőt, lehet hogy válaszul ő is ír valamit, hogy hova készül hétvégén, és Te mondhatod hogy "de tök jó, képeld, mi is pont oda készülünk" stb.

A beszélgetéshez téma kell, és a közös élmények, tervek a legjobb témák

2013. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!