Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok nektek van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok nektek van valami olyan szokásotok amit titkoltok senki se tud akármi (nem feltétlen szexuális)?

Figyelt kérdés

Nekem van :DD elég undi senki se tudja :DD amikor nem látnak akkor sokszor van hogy "fikázok" és olyankor bele kene vagy az asztal/szék esetleg ágy aljába :D ismerősöknél is szoktam ha nem látnak :) meg sokszor van nem tudom miért nem tudatosan pl megvakarom a p*ncim vagy a fenekem utána mindig megszagolom a kezem

nektek milyen furcsa szokásotok van írjátok le nyugodtan úgyis anonim :D (azt is hány évesek vagytok meg fiú vagy lány)

18/L



2014. aug. 29. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem van pár elég fura szokásom, pl hogy hónalj fétisem van, betegesen izgulok a női hónaljra. Néha úgy szoktam maszturbálni hogy nézem azokat a kérdéseket ahol egy lány hónaljáról van szó. Azt is eltitkolom mindenki elől hogy a hónaljamon nem nő a szőr.
2014. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja előző vagyok kimaradt hogy 15/f
2014. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Bármit iszok, azt előtte megszagolom. Meg sok mást is, pl mosogatás közben szagolgatok mindent, hogy nincs-e mosogatószer szaga, és csak akkor teszem száradni, ha teljesen szagtalan.

A kutya rágcsáját is mindig megszagolom, mielőtt megkapja.

Régen mindent párhuzamosan tettem le, de erről erővel leszoktam. Mindig ugyanannyi számú wc papír kockát szedtem le, de erről is leszoktam.

Néha bűnözök és zuhanyzás közben belepisilek a kádba :D

2017. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!