Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a nagymamám...

Mit csináljak, ha a nagymamám mindig kövérnek hív és nincs önbizalmam MIATTA?

Figyelt kérdés

nem, nem tudok nem oda figyelni rá, kizárni, ezt belém verte, hogy én kövér és hülye vagyok, és bármit csinálok nem elég jó neki. vele kell élnem. egy ideje próbálok leszokni az evésről,és ő csak motivál benne,mert azt akarom hogy anorexiás legyek miatta és bűntudata legyen miatta. mint nekem minden egyes falattal amit a számba teszek.

ha elkezdem elhinni, hogy még sem nézek ki annyira szörnyen, mindig tudja hogy mit kell mondani hogy megutáljam megint magam.

bmi-m 23


2012. febr. 13. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk hány éves, hány kiló és hány centi vagy? Első körben...
2012. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"Amilyen a mosdó, olyan a törölköző" - tartja a mondás. Egyszerűen te is csináld ugyan ezt vele, hogy milyen öreg, milyen ráncos, stb. Ez lehet erkölcstelennek hangzik egy kicsit, de legalább máskor meggondolja, mit mondjon.

Egy egyszerű példa:

- Hogy te milyen kövér vagy.

- Muszáj neked beleszólnod? Vagy talán sajnálod az ételt? Hát bármennyire is cukkolsz, akkor is meg fogom enni! Nem érdekelsz!

stb-stb.. Lehet eleinte te leszel a rossz, de hosszútávon beválik.

2012. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem állsz a sarkadra, jobban rádszáll. Bármennyire is a nagymamádról van szó!
2012. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
első, írja, hogy a BMI-je 23, az utolsó sorban
2012. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
És én integráljam, hogy ezesetben mekkora a súlya meg a magassága? Mi a normál bmi? Az enyémet tudom, de az nem viszonyítási pont...
2012. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A nagymamád nem csak öreg, hanem irigy és bizony gonosz is. Gonoszság az, ha szándékosan bántunk más embert, tudván, hogy fájdalmat okozunk a szavainkkal és az a célunk is, hogy fájjon neki.


Akinek nem lehet megfelelni, azt ott kell hagyni magára. Nem szabad, hogy ilyen embertől függjön az önértékelésed!

Ha kövér vagy, mert olyan a testalkatod, arról sem igen tehetsz, de ha koplalsz csak hogy ne bántson, akkor gyomorproblémákat is összeszedhetsz még a pszichések mellé. Jelzem, az ilyen ember mindig talál valamit az áldozatán, mert a csezstetés mögötti valódi indulatait (az öregség el nem fogadása, a fiatalság iránti megveszekdett irigység stb.)le kell vezetnie, illetve le kell vernie másokon, mert ő így működik. Az ilyen embereket szokták elhagyni, magukra hagyni, ők pedig naphosszat panaszkodnak arról, hogy egyedül vannak és a szem.ét ez meg az elhagyta őket...holott valójában saját maguk marták el az emberekt maguk mellől. Ilyen ember a mi felső szomszédunk is. Minden lakó a házban úgy kerüli, mint a pestisest. Nem ok nélkül.


Ha vele kell élned, akkor nincs más hátra, vissza kell támadni és közben arra gyúrni, hogy mielőbb kiszakadj onnan és magad útját járhasd, ha pedig nagyon durván megtaposott hosszú éveken keresztül, akkor érdmes egy pszichológust is felkeresni, egy kis helyreigazításra. Élhetőbb lesz az életed.

2012. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele
2012. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát koplalni ne kezdj,az nem vezet sehova. Engem 13 évesen az osztályom bántott hogy dagadt és ronda vagyok (kb. 165-167 cm voltam és hozzá 65-68 kiló) aztán most 17 évesen 170/57 vagyok és a családom szekál hogy girnyó meg vézna lettem és hogy legalább 10 kilót kellene hízzak. Az embereknek sose lesz jó semmi! :(
2012. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
kezdd el te is macerálni, hogy hogy néz ki! Ha hápog mondd meg, hogy majd akkor nem macerálod, ha ő se téged. Addig, amikor ilyet mond, akkor egyből vágj vissza. Akár ilyenekkel is, hogy ja hát dagadt vagyok, de nézz magadra ilyen felmenőkkel mire lehetett számítani?
2012. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmire ne mész, ha anorex leszel, sőt, csak még jobbanfog cssztetni, és ebből már marha nehéz kijönni.


Én is családi okok (nem figyelnek rám) miatt lettem anorexiás... ne tudd meg. Ugyanúgy lesz.rnak, ráadásul sikeresen tönkretettem magam, és örülök, ha valaha ki fogok tudni belőle mászni.

2012. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!