Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar meg tolem?

Figyelt kérdés

Egy sraccal osszejartunk szexelni, amibol mondhatni szerelem lett, de nem akartam vele lenni igy 2 honap utan abbahagytuk. Hiaba taplalok iránta eleg mely érzéseket, nem érzem magam kesznek egy kapcsolatra, ezt o is tudja. Azt is elmondtam neki, hogy nem szeretnem kihasználni az érzéseit es nem akarok, hogy remenyt taplaljon. Nehany hétig nem beszéltünk, majd ujra felvettük a kapcsolatot. Idő közben o összejött egy lánnyal, akivel elottem megprobaltak de nem ment mert a lánynak egy idore el kellett utaznia... Mondtam is neki, hogy orulok a kapcsolatuknak, remelem hogy boldogok lesznek. O pedig mondta, hogy nagyon jol megvannak. Aztán a napokban barati alapon találkoztunk, jol elvoltunk, aztán egyszer csak megcsókolt. Nem utasitottam el mert hirtelen eszembe sem jutott a barátnője... Es mivel odavagyok érte, leblokkoltam. Azota nem beszéltünk errol, nem mertem megkérdezni hogy miert volt es elmondta e a csajnak... De közben elkezdett fuzogetni, hogy menjek at hozza es szexeljunk.

Nem szeretnek közéjük állni, es nem is tudom mire vélni, hogy ezzel mit akar. Szerintetek? Ra kene kerdeznem, hogy mit akar? Vagy hogy mi van a barátnőjével? Ugy egyeltalan, mit akarhat? Tudja, hogy tovabbra sem szeretnek vele lenni...


2014. aug. 29. 19:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést az ekezet hiány miatt.
2014. aug. 29. 19:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A te eseted jobb, mint az enyém. Én már mindjárt 9 hónapja szenvedek ebben, én szeretem, ő le sem szar, de nekem csak ő létezik. :-/ tudja mit érzek. És lehet, hogy a tiéd érez valamit irántad, vagy csak egyszerűen szexelni akar. Szerintem kérdezd meg, tisztázd vele. Jobban fogsz járni. 18/L
2014. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!