Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha szerelmet vallana a barátnőtöknek egy másik srác?

Figyelt kérdés
Ráadásul évek óta barátnője van. Először csak írt neki, hogy találkozzanak, aztán később egy szórakozóhelyen szerelmet vallott neki meg olyanokat ír a barátnőmnek, hogy elhagyná miatta a csaját. A barátnőm nekem egyből szólt mikor elkezdett nyomulni rá, akkor úgy voltam vele, hogy nem foglalkozok vele, majd elnyugszik. De egész nyáron ez ment és már nálam is kezd betelni a pohár. Nem tudom, hogy hagyjam az egészet és tényleg majd lecsillapodik vagy tegyek vmit?
2014. aug. 29. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
abeszélnék a fejével, vernék neki pár izmos nyakast
2014. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ásóval oda basznák neki
2014. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esküvőnk előtt két nappal a felségemet felhívta egy hódolója, hogy ő szereti, és ne menjen férjhez, stb...

Én vettem fel. Ahogy felvettem, belesorolta ezt a telefonba egy szuszra, én meg beleröhögtem. Majd átadtam páromnak aki szintén.

Azóta nem hívta.

2014. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Péppé is verheted de akkor rendőrségi ügyed is lesz tehát ezt a megoldást nem javaslom rögtön az elején.

Bármit teszel arról tudjon a barátnőd nehogy a vísszafelé süljön el a dolog.

Barátnőd is letudja koptatni ha nyomatékosan elküldi a búsba a te támogatásoddal előben vagy telefonon.

Nagyon ember és szituáció függő a dolog. Kezdetnek ha legközelebb ír neki akkor te válaszolj... ja és valahogyan adjátok az ő barátnője tudtára, hogy mit művel a pasija.

2014. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát első fokozatban elbeszélgetnék vele. Elmondanám neki, hogy boldog párkapcsolatban van a barátnőm, és azzal, hogy nyomul rá, sem engem, sem őt nem tiszteli, a barátnőjét pedig egyenesen hátba szúrja.

Ha nem hagyja abba, akkor elbeszélgetnék a barátnőjével.

Aztán következő fokozatban a barátnőmmel elmennék hozzá, és ő mondaná el neki, hogy mi a helyzet. (Ami abból állna, hogy elmondaná neki, hogy milyen utolsó undok mocsok, amiért hűtlen a barátnőjéhez, és hogy várná ezek után, hogy bármi legyen közte és a barátnőm között, hiszen egy megbízhatatlan alak).

Ha mindezeket sem érti, akkor kortól függően rendőrségi feljelentés zaklatásért, vagy édesapával elbeszélgetés következne, vagy széles körű megszégyenítés.

2014. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!