Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok szuperhelyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szuperhelyes divatos páwasrác vagy szanaszét gyúrt kokszolt izomállat, akkor nem fognak észre venni a nők?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és ez a helyzet,bárhol megyek,nem vesznek észre a nők,mint ha nem is léteznék.Van egy-két ritka kivétel,amikor rám néznek nagyon rövid időre,akkor is inkább távolról,de ez ilyen 100ból 1 arány maximum,mind úgy sétál el mellettem,mintha nem is lennék ott.

Pedig sok helyen olvastam,hogy 180cm feletti fiút keres manapság egyre több lány,nos én 190cm vagyok és nem vékonyka,pálcika,nem is elhízott,szoktam kondizni,edzeni és normálisan táplálkozok,van rajtam valamennyi izom és a vállam nagyon széles.Az arcom sem ronda,ugyan nem a szuperhelyes kategória,de nem ronda...a barna szem,barna haj kombinációt is olvastam több helyen,hogy vonzónak tartják...de semmi.Pedig igényes vagyok,ápolt,jól öltözködöm.


2014. aug. 30. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Észre fognak venni.


De azok a lányok akiknek a pâwák jönnek be...hát azok annyit is érnek.

2014. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy észre fognak. A páwa srácoknak a 14-16 éves kislányok kellenek, gondolom te 20 évesen nem rájuk pályázol. :)
2014. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Mert aki izmos, csak kokszos lehet... Komoly felfogási problémáid vannak, így nehéz csajozni.
2014. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ezt mondtam,de aki natural edz,ahogy én is,sosem lesz olyan látványosan kigyúrt,kipattintott,mint aki kokszol...ezt be kell látnod.Van egy határ,amit sosem fogsz átlépni koksz nélkül.
2014. aug. 30. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
nem akarlak megsérteni de te egy igazi idióta paraszt vagy! az élet felfogásod ami botrány, jóhogy nem vesznek észre a csajok, az ilyen gyökerek kinek kellenének? itt díjazod magad, hogy mennyire kemény vagy.. közben van egy tippem, hogy hogyan is nézel ki.. valószínűleg minden ember köztük én is azért vagyok kigyúrva, mert kokszolok :D hát istenem, ha nemtudnád mindenki odabassza magát, hogy szerezzen magának egy jó csajt, ez két irányú, nem pedig az, hogy úgy akarsz jó csajt szerezni, hogy felöltözöl mint egy csöves, és "naturál"ban gyúrogatsz.. pffff
2014. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tuti nem :D kezdj el kokszolni és vásárolj a kínaiba meg sminkeld magad.. és pipa
2014. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
demagógia lvl 99999999999999999999999999
2014. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!