Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki sikeres a nőknél, de mégis birálja a nők viselkedését?

Figyelt kérdés

vagy csak a lúzer gyökerek mondják azt, hogy a nők gyenge, felelősséget vállalni nem akaró, sunyi, gyáva lények, akik leginkább egy elkényeztetett kisgyerekhez hasonlítanak...


Mert a nőknek egy csomó minden INGYEN jár, mégis válogatnak, és csak a legjobbal érik be. Pont, mint egy elkényeztetett kisgyerek, aki földhöz vágja a játékot, ha nem olyan, mint amilyet akart.


2014. aug. 30. 19:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
De unalmas már ez az önsajnáltatás...
2014. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, gondolom te nem vagy sikeres.
2014. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
hát, van nemi életem éppen, mindig találok valakit, de hát sajnos nem túl szépek az az igazság :(
2014. aug. 30. 19:57
 4/26 anonim ***** válasza:
Objektívan szemlélve igazad van, de egy a nőknél sikeres csávó szubjektívan ítéli meg a helyzetet, tehát nnincs.
2014. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én csodálom a nőket, ezzel együtt velejéig gyűlölöm őket, és sok nő halálát kívántam már pillanat hevébe, amit persze "visszavontam", de mikor kijönnek belőlem az érzések akkor ahwww. Kapok szexet, elég sokat voltam már színésszel, modelle, élsportolóval, egyszóval nagyon szép nőkkel. Világ életemben a szexet kerestem, folyton azt mondogatom magamnak hogy csak kiélem magam, pedig be kell hogy valljam, hazudok. Már jó sok partneren túl vagyok, jó sok "kísérletezésen", nem panaszkodhatom a szexualitásom terén, viszont múltkor elgondolkoztam hogy még nem feküdtem le olyan lánnyal, akit szerettem és ő viszont szeretett. Sz*r érzés.
2014. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
hát, na...ilyen hátulütöi is vannak annak, ha az ember jóképünek születik
2014. aug. 30. 20:02
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekem már voltak barátnőim, nem olyan sok, pár darab, de mélyen szánalmasnak tartom a női nem 95%-át. Egyszerűen buták és egyszerűek. Nagy játékosok. Így hát ki kell használni a nők 95%-át és annál jobban tapadnak :D
2014. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jóképű, itt nagyon sokan tévedésbe vagytok. A nők k**vára nem vizuálisak ez csak mese. Önbizalom barátom, ha az van minden van. Ha te elhiszed akkor ők miért ne hinnék el? Önbizalom és határozottság kell, ha tudom mit akarok és hogyan akarom, akkor miért ne tudnám elérni? Ilyen egyszerű a recept.
2014. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
képet!
2014. aug. 30. 20:04
 10/26 anonim ***** válasza:
Óóóh igen, a nők elképesztően buták, már a többség. Talán ezért is alakult ki bennem ez a nővadász ösztön. Csinosak, aranyosak, de lerohadt az agyad, emlékszem régen mindig összeakartak hozni a lányokkal a barátaim és sosem működött mert semmi értelmesről nem lehetett beszélni velük. Van eez a dolog hogy a lányok hiába teljesítenek jól az iskolába, de csak magolnak. Hát meglátszik.
2014. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!