Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem vagyok sikeres a lányoknál...

Nem vagyok sikeres a lányoknál, mert ronda és alacsony vagyok, úgy érzem értelmetlen az életem, mégis mivel érhetném el, hogy adjanak nekem esélyt a lányok?

Figyelt kérdés
Fáj a szívem, mert olyan sok szép lányt látok, de még rájuk sem merek nézni igazán, jeleket sem merek küldeni, hogy ők bejönnek nekem, mert tudom, hogy ronda, nyomi srácnak számítom, ritka ronda arcszerkezettel. Egy valaminek örülök, hogy legalább nem vagyok kövér, de ezt leszámítva minden megvan a külsőmben, amitől a lányok jogosan undorodnak, menekülnek szerintem. Még sosem tapasztaltam, hogy egy lány rajongott volna értem, ha kezdeményeztem is folyton kipuffoltak, lekoptattak, akivel mégis elbeszélgettem és kedves volt velem, az vagy foglalt volt vagy nem akarta kapcsolatot, de lényegében ő is lekoptatott magáról. Csak olyan lánynak kellettem eddig tudomásom szerint, aki látott rólam képet a neten. Nem értem élőben miért látnak rondának képem meg miért tetszem több lánynak is. Vagy csak nem merik jelezni ők sem, hogy tetszenék nekik? Mert azt olyan könnyen benyögik, ha rondának tartanak, de azt, hogy helyesnek azt már nem... Talán nem viselne meg a magány, ha nem lennék az átlagnál érzékenyebb, érzelmesebb fiú és nem vágynék minden egyes nap egy lányra, akivel ott vagyunk egymásnak, akivel öleljük, csókoljuk, érezzük egymást, akivel együtt alszunk, szeretkezünk, közös programokat csinálunk. Röviden, ha nem érezném magam így félembernek, hiányosnak.
2013. nov. 6. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismét egy értelmetlen kérdés, amire adhatunk akármilyen tanácsot, a kontra valami kibúvó lesz.
2013. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
beszélj valakivel névtelenül, és akkor kiderül, hogy tényleg CSAK a külsőddel van-e baj...
2013. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha alacsony vagy pl. 170cm és a farkad is kicsi 12-13cm, akkor szinte esélyed sincs náluk hosszabb kapcsolatra. Mind a magas férfiakra hajtanak látensen. Rövidtávú futó kalandok még azért esélyek, így is.
2013. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 knife1 válasza:
Én alacsony vagyok és csupa nagydarab faszi nőjét dugom (pedig a farkam sem óriási)! Még fiatal lehetsz, de hidd el, pár év és ragadni fognak a nők rád, addig meg sokat segít 5-10 000Ft (fél óra-óra).
2015. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!