Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem igazán vagyok sikeres ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán vagyok sikeres ha arról van szó, hogy összejöjjek egy lánnyal. Nem igazán vagyok nyílt és nem tudom hogy miként tudnék mégis tartós, nem csak rámondott kapcsolatot létrehozni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az első amit tehetsz, hogy elkezdesz önmagaddal foglalkozni.

Kezdj el sportolni rendszeresen.Olyan sportot testmozgást válssz, ami teljesen kifáraszt, hogy az elmédben keletkezett blokkokat, beidegződéseket, teljesen megszüntesse.

A második amit ezek után tehetsz, hogy miután lefáradtál a mozgástól, elkezded csak megfigyelni önmagadat, magad körül a dolgokat, gondolataidat, érzéseidet, és mindezt úgy próbálod megtenni, hogy elvonatkoztatsz, nem azonosulsz be.(például:megfigyeled magadban azt a gondolatfolyamot ahogyan épp azt gondolod magadról, hogy " Nem igazán vagyok nyílt"-és próbálsz nem beazonosulni ezzel az önhipnózisoddal.Ugyanez az érzésekkel is működik, csak kicsit nehezebb.De az érzéseid és a gondolataid, nem te vagy.Maga az elvonatkoztatás és a nem beazonosulásra való törekvésed, létrehoz benned egyfajta rugalmasságot.Így ebben a rugalmasabb állapotban, valódi lényed, könnyebben ki tud majd bontakozni.

Egy kapcsolathoz szükség van arra, hogy előbb tapasztald meg önmagadat, elfogadd önmagadat, és örülj önmagadnak, mert így lesz mit megosztanod a másikkal.A lényeg az elvonatkoztatás, és a nem beazonosulás, ezt jól jegyezd meg.Ahhoz , hogy összejöjj egy lánnyal, csupán önmagadra van szükség.És arra, hogy tudd azt, nincs veszíteni valód.Amit elveszíthetsz az mindig csak valami valótlan dolog lehet.Kezdd az első lépéssel!

2014. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!