Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ellenszenves az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ellenszenves az embereknek?

Figyelt kérdés

Ápolt vagyok és atlagos kinézetem van. Kb normalis vagyok, próbálok kedves és korrekt lenni,van humorom is..

Tény hogy csendesebb vagyok de nincs semmi nagy defektem és valamiért ellenszenves vagyok az embereknek. Latszik a viselkedésükön.

De miért lehet? :(

18/F


2014. aug. 30. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ehhez egy napot kéne veled töltenem, h válaszoljak!
2014. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
velem is nagyjából ez van. én úgy határoztam hogy le fogom szarni, inkább sporttal meg pár hobbival fogok foglalkozni szabadidőben, meguntam az arra irányuló szenvedést, hogy társasági arc legyek
2014. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen embereknek? Ha pénztárosokról beszélünk, akkor ne csodálkozz, hogy nem jópofiznak.
2014. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
detto
2014. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt így elég nehéz megmondani. Talán csak nem vagy szimpi. De biztos akad, akinek az vagy. :)
2014. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindenféle-fajta embernek.


Ha talalkozok egy új emberrel én próbalkozok beszélgetni de az hamar elhal,ők pedig soha nem kezdeményeznek semmit.

2014. aug. 30. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán rossz a téma. Miket szoktál feldobni?
2014. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Helyzetfüggő.
2014. aug. 30. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!