Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon taszító férfitípust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon taszító férfitípust kell mondania az embereknek, miért a magas vékonyt mondja mindenki?

Figyelt kérdés
pl."az a lány egész szép,mégis magas vékony barátja van.." vagy "van egy ismerősöm,magas vékony,mégis sikeres a lányok,nem tudom hogyan csinálja" vagy "nekem nem a külső a lényeges,most is magas vékony barátom van"...szóval miért pont mi?miért nem a magas mackósak?vagy alacsony vékonyak?vagy alacsony kövérek?MIÉRT?
2014. aug. 17. 21:33
1 2 3
 1/22 ElnökÚr ***** válasza:
80%
Ide a kötelet
2014. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Miért ebből az oldalból indulsz ki? Itt nagyon sok a kretén
2014. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ide kötél nem elég hogy a pisztoly?
2014. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
WTF
2014. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mostmàr tényleg öld meg magad
2014. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel a hülye magasvékony problémád, fogd fel. Ha meg troll vagy, akkor :D
2014. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is a magasvékony klánból származom, tudom milyen kitaszítottnak lenni... Sokszor van hogy sírni tudnék a fájdalomtól, mikor az utcán hallom 2 lánytól, hogy "Nézd azt a magasvékonyt, fúj, soha nem tehetné belém a magasvékony péniszét"
2014. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem hallottam hogy valaki ilyesmit mondott volna.
2014. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem 'tom, de én alacsony vékony vagyok és mondták már a barátnőm háta mögött, hogy kaphatna sokkal jobbat, miért pont ezzel az alacsony vékony sráccal jár... szóval egy kicsit nézz körül, egyszerűen az emberek felszínesek, azt hiszik csak a magas, izmos férfiaknak van létjogosultásga, de ők vannak kevesebben, az átlagos férfi, az vagy mackós, vagy vékony, vagy átlagos, de nem izmos...
2014. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

akinek meg ez jobb mint egy magasvékony, az meg is érdemli :D


[link]

2014. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!