Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázza nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázza nekem hogy most mi is van?!

Figyelt kérdés
Van egy fiú. 7 évvel idősebb nálam. Rengeteget szemezik velem. Előre hajolva is. Nagyon mélyen néz a szemembe, és mosolyog rám. Egyszer halottam hogy azt mondja hogy szép vagyok. Másfél hónapja szakított a barátnőjével és azt mondja hogy még őt szereti...De akkor tőlem most mit akar?! Már nem bírom, szerelmes vagyok belé. Segítsetek kérlek! :)

2014. aug. 31. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Hogyan lehet hátrahajolva szemezni? Ba.zmeg ezt nem értem. :D:D:D Bocs.

Hát figyi, k úrni akar téged. Búfelejtő. Vili?

2014. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
És hogy jön ide a halott?
2014. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most az van, hogy holnap suli.
2014. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindketten suliba jártok? Netán egy osztályba? Ez esetben csak nem "kormos" a drága? (" a háverom nem tú okos 20 éves aszt hatodikos") Ebben az esetben nem téged hanem a nyakadban lógó fuxt gusztálgatja :D


Vagy te vagy 20 /középsuli/ és a 27 éves pedellussegéd félnótás az? :D

2014. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ba.....szki előző, szakadok ezen a halott-cuccon :DDD
2014. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem akar tőled, mármint ami komoly lenne. Szereti a volt barátnőjét te max.egy menetre lennél jó.

Sok férfi mondja sok nőre hogy szép, de ez még közel se jelenti azt, hogy bármiféle komoly szándéka lenne a szépnek tartott nővel......ennyi :)

2014. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:D

Második, jó elírtam na xDD

2014. aug. 31. 00:43
 8/8 poiu ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, akkor szerelmes vagy. Csak arra vigyázz, hogy ő sokkal tapasztaltabb mint te. Járhatsz vele, de jó darabig csak függőleges helyzetben ajánlom.
2014. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!