Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Úgy érzem, többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Úgy érzem, többször indokolatlanul leugattam a lányt, aki a lelki társam. Hogyan tehető jóvá?

Figyelt kérdés

Tudni kell, h hosszabb ideje beszélgetünk már, sajnos csak neten a távolság miatt. Igazából, ha végig gondolom, nem nagyon lenne okom erre, de kezd kicsit sok lenni, hogy nem történik előremozdulás a "kapcsolatunkban". --> találkozás. Ma is csúnyán leszidtam valamiért, mert 2 hete nem tudunk értelmesen, hosszasan beszélgetni (külföldön volt). S tegnap és ma is kiment a barátaival, hogy méltóképp lezárja a nyarat, jövő héten suli neki.


Van visszaút vagy végleg elszúrhattam, ha már nem először történt ilyen? Úgy érzem, tovább kéne lépnünk, és kezdek ebbe kicsit belefásulni, hogy csak neten tartjuk a kapcsolatot.


Nem vagyok nagy közösségi portálos, de még Facen sem ajánlotta fel, hogy bejelöljem, még csak nem is beszéltünk telefonon sem, webcamerán sem. Csak képeket adott, és én is. Nem kamu, mert faces képei.


Mit tehetnék? Kissé tanácstalan vagyok. Hagyjam a lányt a fenébe, ha leghamarabb is csak október vége felé akarna találkozni a sulis szünete miatt? Én már többször felhoztam neki, de félénk volt eddig, aggódott, hogy ha elvész a varázs, nem lenne téma stb. Küzdjek érte? Azt tudni kell, hogy ő nem szerelmes belém (plátói szerelme van évek óta, de nem törődik vele a srác). Viszont lelki társak lettünk már hónapok alatt, és pikánsabb témákban is levelezünk. Sok mindent velem "fedezett fel" (neten).


Mit tegyek?


2014. aug. 31. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolom azt az írásod alapján, hogy a lány komolyan foglalkozna veled. Ilyen időtöltésnek jó vagy ha éppen arról van szó, de nem akar semmit.
2014. aug. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem. Ha ez így van, akkor miért írja azt, hogy nagyon fontos vagyok neki? Vagy miért kérdezte meg azt, hogy akkor találkoznék-e vele? (1,5 hete kérdezte meg a nyaralása során, de ezt is egy kisebb összeszólalkozás közben).

Nem telt el nap, hogy ne beszéltünk volna, lassan-lassan 5 hónapja már. Mi ez?

2014. aug. 31. 00:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Találkoztatok? Nem.

Az, hogy megkérdezi még jelent semmit. Gondolom írtad, igen, és annyiba is maradt.


Hogy nagyon fontos vagy neki? Nézd, a kapcsolatoknak a személyes kontaktus a sava borsa. Hogy találkozó nélkül, hogyan lehetsz neki nagyon fontos, ennek kiderítését inkább rád bízom, de én úgy érzem, itt repkednek a nagy szavak a semmire, és igazából nincs igazi jelentéstartalmuk.

Elképzelhető, hogy mint lelki szemetesláda vagy neki fontos.

2014. aug. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Neltu, ne mondj ilyet. Nem a gondjait osztja meg velem. Teljesen vidám, életerős témákról beszélgetünk. Érezném, ha arra kellenék. Igazad van, hogy a sava-borsa a személyes találkozó. Mint írtam, 1,5 hónap körül hoztam fel neki, hogy találkozzunk, de akkor félt még, mint írtam a varázsra hivatkozott, hogy mi van, ha elvész élőben stb. Persze ez kifogás, tudom, de hogyan hagytam volna csak úgy faképnél? Addigra már egy kötődés kialakult köztünk.


Mit tegyek most? Igent mondtam most az összeszólalkozáskor, de egyelőre ennyi. Ez azt jelenti az ő olvasatában, hogy akkor október végén talizunk.


A gond, hogy én már megmondtam neki párszor, hogy így nekem ez nem kielégítő "kapcsolat", és én beszeretném fejezni. Csak az a baj, hogy a végén mindig újra kezdtem vele beszélgetni 1-2 nap kihagyás után. Nem tudtam elszakadni.

2014. aug. 31. 00:50
 5/9 Whit55 ***** válasza:

Ismerős szituáció. Ha neki iskola van és nagy a távolság köztetek, akkor szerintem felesleges ezt a "kapcsolatot" tovább folytatnotok. A távolság eleve egy idő után végleg szétszakítja az embert. Egyébként meg, hogy ő ott van, te meg itt (értsd jól), éli a világát, nem pedig az fb-n lóg folyamatosan. Nem várhatod el tőle, hogy az életét az interneten töltse és ne nyaraljon vagy bulizzon a barátaival, ha már ez a nyár utolsó napja.

Nyilván fontos vagy neki, mert benned van minden bizalma és jól el tudtok beszélgetni minden témában. De ha plátói szerelme van, akkor azon csak ő tud változtatni.

Én a helyében nem tolnám az őszi szünetre, simán mondhatnék egy hétvégét is, mondjuk még szeptemberben nincsenek komolyabb dolgozatok illetve vizsgák. Mondjuk jövő hétvégén is simán elmehetnél hozzá, persze ezt neki kellett volna felvetnie. Ha már nincs, várd meg az őszi szünetet, de ne zárkózz el más lányok közeledésétől, mert nem biztos, hogy ti össze fogtok jönni, ha találkozni fogtok.

2014. aug. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor se tegyél fel mindent egy lapra.

Éld az életedet, beszélgess vele, aztán majd elválik mi lesz októberben.


Minden ember más, én a te helyedben már réges-régen leépítettem volna az egészet egy legyintéssel, de nem azért mert egy tuskó vagyok hanem én a személyes kontaktusban hiszek, aki erre egy idő után nem hajlandó az az én szememben csak húzza az agyamat.

2014. aug. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


Az agyam nekem is azt mondja, hogy felesleges, ráadásul ő csak két év múlva menne Pestre tanulni egyetemre, én pedig ha minden igaz, ősztől kerülök most fel oda dolgozni. Akkor lenne esély a mindennapos találkozóra, ha 2 év múlva is beszélnénk még, de ez kizárt így ebben a formában szerintem. Nem zavar, hogy éli az életét, én is elmozdulok itthonról, amikor tehetem. Csak rohadt rosszul esett, hogy épp, hogy hazaért külföldről, egymás utáni két nap este is elmegy és nem tudunk már mióta hosszasan beszélgetni és más, intimebb témákban is chatelni egymással. Ennek semmi értelme tudom, de mégis hiányzik ő, és szeretem a lelkét nagyon. De bántottam is, pont ezért gondolom, mert nehezen élem meg ezt az egészet. Az a baj, hogy így már nem az igazi, hogy nekem kellene kérni a találkozót hamarabbra. Érdekes, hogy még előttem szintén beszélgetett így a neten fiúkkal, de ők nem akartak vele találkozni és ő sem akart velük. De úgy érzem, mi elkezdtünk kötődni nagyon egymáshoz. Csak néha nem értem, hogy lehet neki elég ez? Én sosem voltam cyber ember, hogy a neten éljem a kapcsolataimat. Ezért fura nekem ez az egész. Annyira belemenekülhet a saját álomképeibe, hogy a tökéletest keresi, ezt mondta is, de fél, h ez lesz a veszte. A plátói szerelmét sem ismeri annyira sem kb., mint engem -mondta-, de mégis valami magával ragadja benne. Nem értem. Nem értem, miért így van ez. Hogy még csak nem is adta meg a számát, hogy legalább telefonon, élő szóban beszélgessünk és ne mindig csak neten. Lehet, hogy hagynom kell végleg....

2014. aug. 31. 01:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán kicsit dilis is a csaj. Elő szokott fordulni, mindkét nemnél, mielőtt a megrögzött feministák nekem támadnak.
2014. aug. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Whit55 ***** válasza:

Nem adta meg a telefonszámát??? Pedig az alap lenne, elvégre ilyen esetben az ember lánya hallani akarja a másik hangját. Akkor tényleg hagynod kéne... felejtsd el! És két évet ne várj rá, mert lehet felesleges és azt a két évet te már nem fogod visszakapni!

Sok sikert az Életben!

2014. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!