Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel a figyelmét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
Olyan srácot szeretnék 'elcsábítani' akinek úgy tüzesebb csajok jönnek be.. külsőre és belsőre is.. egy suliba járunk napi szinten látjuk egymást, de nem tudom hogyan tegyem jobban oda magam.. mire van szüksége az ilyen pasiknak? a könnyűvérűségen kívül?

2014. aug. 31. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
gyújtsd fel magad. talán elég tüzes leszel neki, hogy észrevegyen
2014. aug. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tüzesebb alatt - bocsásd meg, kicsit idősebb és régimódi vagyok - azt érti, hogy már másnap répázhatja őket?
2014. aug. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert ha igen, akkor nem kel túl sokat tenned, csak cici, fenék ki és egy körre biztos a tied lesz.
2014. aug. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legyél kirívó, ha ez kell neki és te mindenképp akarod. Na meg menj oda hozzá, legyél a közelében, szemezz vele, ilyesmik....

Az meg már más kérdés, hogy én speciel nem változtatnék mértékrendekkel többet magamon azért, hogy egy srácnak kelljek. Ha nem kellek neki magamért, akkor ne kelljek sehogy.... de te tudod.

2014. aug. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megkaptam már két fiútól, hogy tüzes vagyok, pedig nem gondoltam volna magamról ezt sosem, mert alapvetően inkább visszahúzódóbb és félénkebb természet vagyok, még is úgy tűnik a fiúk inkább tüzesnek látnak. :D Szerintem ez az emberben vagy benne van, vagy nincs amúgy, de nem kell könnyűvérűnek lenni, ez nem egyenlő a tüzessel. Amit tanácsolnék, hogy legyél kicsit magabiztosabb, igyekezz vonzó, csábos lenni (ez nem azt jelenti, hogy ribisen öltözködsz!), legyen stílusod, próbálj izgalmas és érdekes lenni. Ja és ne folyton vele foglalkozz, az a legrosszabb, ha túlságosan erre koncentrálsz és rágörcsölsz.
2014. aug. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!