Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex shop tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex shop tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Készülök elmenni egy szexshopba párommal. Elsősorban csak körülnézni, talán vásárolni is, még nem tudjuk.

A kérdésem az, hogy milyenek általában az eladók ilyen helyen? Hagynak nyugiban nézelődni? Segítenek, ha akarok venni valamit? Pl elmondják, hogyan kell pontosan használni stb.

Pl. ha akarok venni egy vibrátort, akkor ha megkérem, megmutatják, hogy működik, és pl milyen erős fokozatai vannak?

Milyen tapasztalataitok vannak? Kértetek segítséget eladótól ilyen helyen? Zavarban voltatok?



2014. aug. 31. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Hagyják az embert nézelődni és szerintem készséggel segítenek is, ha kérdésed van. (Ezt nem tudom, nekem nem volt kérdésem.)

Zavarban sem kell lenned, nap mint nap ad el ilyen termékeket mindenféle embernek. Ez olyan, mint a nőgyógyászat. Ott sem kell szégyenlősködni, rengeteg nőt lát a doki, szépet is, csúnyát is.

2014. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig csak teljesen korrekt eladókkal találkoztam akik segítettek, magyaráztak
2014. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az eladók pontosan olyanok, mint más üzletekben... végülis ezek is termékek s el kell adni őket. Segítenek, magyaráznak. Ugyanakkor hagynak nyugiban nézelődni is. Nincs miért zavarba jönnöd, no para.

Én először zavarban voltam, második alkalommal már mintha bármilyen üzletbe mennék, olyan volt.

2014. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. aug. 31. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan, mint egy bármilyen másik bolt. Csak mindenütt műpélók vannak :D.
2014. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 angls válasza:
Sziasztok!Én azért írok ide,mert elegem lett a folyamatos hazugságokból,lehuzásokból....,hogy minden kamu dolgot lehet a mai világban árulni......Én a minap voltam egy sex shop-ban,gondoltam meglepem a páromat és magamat egy-két aprósággal...nem is részletezném,hogy miket vettem,mert szinte mindenből valamit,de sajnos azt kell,hogy mondjam,hogy minde pénzkidobás volt!!! Elmondtam az eladónak,hogy mik az elképzeléseim,és hogy használatra vásárolok,nem dísznek.....,de sajnos a vibrátoron kívül minden jól hangzik,de használhatatlan kamuk....fehérneműt is vettem,sokkal drágábban mint mondjuk máshol,az egyik része kicsi,az másik része óriási...,jobban jártam volna még a kínai piaccal is.Sajnos én ezt drága áron megtanultam...azért írtam ide,hogy ti ne essetek az én hibámba.Szerintem még annyi, hogy a férfi eladók sokkal jobbak,mint a nők...őszintébbek,tapasztaltabbak....Köszönöm.
2014. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól körül kell nézni mindenhol(leginkább neten),hogy hol mennyibe kerül az,amit kinéztünk magunknak,mert csúnyán átverhetik az embert.Vannak termékek,amik egyik boltban X Ft-ba kerülnek,másik boltban 3X Ft-ba.
2015. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Online rendelgettem, de a képen látottaktól a valóság mindig eltért. Na meg a méretek, azt se érzi igazán az ember.

A legjobb, ha interneten kinézi az ember azt a pár dolgot ami érdekli, és bemegy a szexüzletbe, és megnézi, megfogja.


Persze ehhez olyan szexshop kell, akinek üzlete is van. Ez a lényeg, fizikai szexbolt!


Én az Intim Centerbe járok, már megismernek...

2020. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!