Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha szeretem nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha szeretem nem tudok másra nézni?

Figyelt kérdés

Szakítottunk de még azután is szerettem. Elutasítást kaptam tőle ezért másnál kerestem vigasztalást.

Ha szereted rá se tudsz nézni másra? Vagy bánatában az ember másnál keres szeretetet? olyan létezik hogy szereted, de mással kavarsz?


2014. aug. 31. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

* olyan létezik hogy szereted, de mással kavarsz?


Létezik, bizony ám, főleg ha édes a bosszú és ismered a másik ember személyiségét, és tudod, hol üss rajta, hogy egy életre maradandó emléket okoz neki, legalább olyat, mint amit ő okozott neked.

2014. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!