Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Van egy fiú aki tetszik nekem. én is tetszek neki?

Figyelt kérdés
1 évvel idősebb nálam.És lassan 1 éve járok abba a suliba amelyikbe ő.Csak az a baj hogy nem tudom hogy tetszek e neki vagy sem.Ő olyan fiú aki minden lányt ölelget.és igy engem is tegnap megfogta a seggem mert elvettem tőle a a telojat és odaraktam a seggemhez mert ugyse fog odanyulni erre ő megfogta a seggem és mondom neki hogy az nem a telefon és ő meg mondta hogy az nem baj és megmarkolta azután én pofánvágtam utána bocsánatot kért és adott egy puszit és megölelt.és utána megfogta a csipőm és elkezdett vele táncolni.akkor most tetszhetek neki vagy sem? (Bocsi hosszúra sikeredett)
2014. máj. 27. 21:10
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom h tetszesz-e neki de kerülj hozzá közelebb(menjetek el vendéglőbe és nem baj ha te hívod el őt)

nagyon hamar kiderül ha tetszesz neki ..akkor mosolyog,nevet,viccelődik,élvezi a veled eltötltött időt!

2014. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hogy közeledjek hozzá?
2014. máj. 28. 13:44
 3/3 anonim válasza:

Hát esetleg menj oda hozzá és mondd hogy nem akartad megütni csak mérges lettél. És ez még jó téma arra is hogy elkezdj vele beszélgetni ....mondd neki hogy kiengesztelésként nincs-e kedve elmenni egyet fagyizni vagy sétálni vagy stb (te tudod h miket szeret) :D

és ne félj EGYSZER ÉLÜNK,ha nem teszed meg akkor megteszi majd más és utólag bánni fogod hidd el nekem!!

2014. máj. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!