Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elmondanád neki?

Figyelt kérdés

Van két közeli ismerősöm akik most jelentették be, hogy házasodni készülnek, csak az a gond hogy a férfi a lakás miatt csak kihasználja és két másik nővel csalja rendszeresen(a férfivel anyám egy munkahelyen dolgozik és ott a két kolléganőjével csalja a párját)

Amúgy elég lebukós a dolog, biztos, hogy ki fog derülni, de nagyon gondolkozom, hogy meg kéne mondani a nőnek mert ha esküvő után derül ki akkor sokkal kacifántosabb az elválás. Nem tudom, hogy beleavatkozzak-e vagy sem...

én csak jót akarnék neki, de hát ugye a rossz hír hozóját senki sem szereti, nem tudom hogy reagálna rá meg, hogy egyáltalán hinne-e nekem mert annyira közeli kapcsolatban nem vagyok vele.

Ti mit tennétek ilyenkor???



2014. aug. 31. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Te melyik vagy a két kufirc nője közül a pasinak?:D
2014. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát valakinek fel kellene homályosítani, hogy csináljanak

házassági szerződést :) Ha a pasi nem menne bele, akkor

lapát... Mert ott egyből kiderülne a dolog. De nem biztos,

hogy neked kellene megpróbálni rá hatni, inkább valami

közeli ismerősének kellene (a fülébe juttatni a dolgokat).

2014. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%

El.

Én is örülnék neki az ellenkező esetben,ha elmondanák nekem.

2014. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mond el neki, szerelmi bánatában úgy is összefekszik veled.
2014. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Olyan értelmesek itt néhányan... Nő vagyok én is
2014. aug. 31. 23:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkoris összefeküdhet veled:D
2014. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt fogja hinni te vagy az egyik
2014. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondd el neki
2014. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mondd el neki. Te mit szeretnél ha a nő helyében lennél? Azt hogy elmondják neked az igazat és megszabadulj attól a mocskos szemétládától vagy majd hogy később jössz rá ami sokkal jobban fog fájni és sokkal rosszabb lesz.

Inkább nem mondanád el neki mert nembiztos hogy kedvelnének mert rossz hírt közölsz (inkább örülnének hogy őszinte vagy) és ezáltal egy seg.gfejhez menjen hozzá minthogy elmondanád az igazat és egy nőt boldogabbá teszel.

2014. aug. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet a menyasszony is megcsalta a párját már. Azért óvatosan azzal hogy elmondod, mert te tönkre is teszed az ő életüket. Helyedben nem mondanám el akkor se ha jogos lenne. Megmenteni semmit nem tudsz, mert már megtörtént. Lehet örülne a nő, ha elmondanád, de mi van, ha bosszúból minden férfival lefekszik akár nős férfiakkal? Ez is jó ötlet? Tényleg segítesz neki vagy egy olaj a tűzre amit te segítettél ebben?
2014. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!