Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbálnak lebeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálnak lebeszélni róla, hogy plasztikai műtétem legyen?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok megelégedve a külsőmmel (pasi vagyok egyébként). Egy ideje foglalkoztat a gondolat, hogy plasztikai műtét révén változtassak azon a vonásomon, ami zavar. Azonban erről mindig mindenki le akar beszélni, ha kikérem a véleményét.

Ha viszont azt kérdezem, hogy akkor szerintük mit csináljak, hogy ennek ellenére találjak számomra vonzó partnert, azzal jönnek hogy "ne a kinézetre koncentrálj".

Hát gratulálok. Szóval ne csináltassam meg, de mert "ez nem hátráltat semmiben", viszont azért ne is álmodjak szép barátnőről, törődjek bele hogy csúnyának születtem, csúnya pár jár??


2014. szept. 1. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A leírásból nem derül ki, hogy pontosan mi az amin változtatni szeretnél és miért. A kérdés második feléből ("törődjek bele hogy csúnyának születtem, csúnya pár jár??") meg az jön le, hogy te magad vagy felszínes és így sajnos, mindegy hogy nézel ki, igazán boldog párkapcsolatod sosem lesz, ameddig ezen nem változtatsz.
2014. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ÉN az orromat műttettem meg mert túl nagy volt, sokan azt mondták ááá nem kell nem szabad. De sokan emiatt utasítottak el mert elrontotta az egész arcomat.


És érdekes lett egy normális orrom ami hangsúlyban van az arcommal, és csodák csodájára már több lánynak tetszem.


Ha úgy érezd végeztesd el!

29/f

2014. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es köszi! Mindig azt mondják hogy "hidd el semmi nem változna utána, nem ettől függ a dolog", de a te példádból is látszik, hogy ez hazugság.
2014. szept. 1. 16:17
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Azokat az időket éljük, amikor már bármi lehet.


Kicsi a melled és nem vesznek nőszámba? Szilikonoztasd!

Nincsen feszes, kerek popsid? Szilikonoztasd!

Nagy az orrod? Faragd le!

Vékony a szád? Ültess bele implantátumot...


Ha szeretnéd és van elég lóvéd átszab adhatod az egész tested is akár!


Szóval szerintem nyugodtan műttesd meg magad, a személyiséged úgysem tudják szebbé tenni.

2014. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"az jön le, hogy te magad vagy felszínes"


Szerintem az a felszínes, akit CSAK a külső érdekel. Nekem fontos a személyiség is, de én sem lennék boldog valakivel, aki csak emberileg tetszik, de mint nő, nem. És mindig az van bennem, hogy lehet hogy lehet hogy aki egyébként a szerelmem lehetne, annak a külső adottságaim miatt férfiként meg én nem fogok tetszeni.

2014. szept. 1. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nézd én sokkal jobban érzem magam azóta és hadne mondjam h az önbizalmam is nagyobb lett.


nem tudom neked mi a gondod de csináltasd meg ha futtja rá.

(mondjuk remélem nem ilyen mű hasizomról van szó)

2014. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!