Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soványan miért tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soványan miért tetszettem jobban a lányoknak?

Figyelt kérdés

Nos,két évvel ezelőtt körülbelül 65kg voltam 190cm-es magasságomhoz és elég sok lánynak tetszettem...utcán,vonaton,buszon megnéztek,sőt nem egy alkalommal bepróbálkoztak nálam szép lányok.Neten szintén rám volt kattanva nagyon sok lány.Nem ment el úgy mellettem egy sem,hogy ne bámult volna meg csillogó szemekkel.Többször ismeretlenek dicsérték meg a cipőmet,hajamat,ruhámat stb.

Tényleg teljesen ismeretlen,utcán szembe jövő lányok.

Aztán elkezdtem edzeni,kondizni,most közel 90kg vagyok széles vállakkal,de most nem,hogy megnéz az összes,egyetlen egy sem néz rám.

Az arcomra is hatott volna a hízás?Valamint kicsit más a hajam,rövidebbre vágattam.

Ilyen hajam volt:

[link]

Most rövid,felnyírt.

De ha jobban belegondolok,már fel volt nyírva a hajam,amikor bizonyos lányok ismerkedni akartak velem,ez egészen biztos,sőt akkor még több is,nyíltabban.Szóval ez nem lehet az ok.Biztosra mondom,hogy ilyen hajam volt már.

Az egyetlen ami változott rajtam,a testalkat,semmi más.


2014. szept. 1. 20:30
 1/3 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Mert mégiscsak szeretik a magas vékony fiúkat! :D


Komolyra fordítva a szót,sokan nem szeretik az "izomagyakat".

Lehetsz rendes,de ha egyből ez alapján gondolnak valamit,akkor nem tudsz mit tenni.

Miért változtattál,ha ennyire kedveltek?

2014. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy mindent elb*sztam,amit lehetett...pl.amikor megdicsértek valamit rajtam,nem mertem meg sem köszönni,olyan szégyellős voltam :S vagy leült hozzám beszélgetni egy lány és semmi normálisat nem tudtam kinyögni,annyira izgultam,zavarban voltam...több lány pedig várta,hogy én kezdeményezzek,de nem tudtam..béna vagyok.

azt hittem az izmos alkat ad egy kis önbizalmat,valamint nem kell tartanom a többi fiú beszólásaitól a pálcikaságom okán.

2014. szept. 1. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj a múltkor még 40 kiló voltál :D
2014. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!