Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy tényleg tetszettem már a külsőm ellenére valóban lányoknak?

Figyelt kérdés

Elég fura arcszerkezetem van. Igazából ilyen cuki, aranyos pofikám van, de viszont van valami, ami elég ronda, torz arcszerkezetet okoz nálam. Ez pedig az orrom. Főleg, ha mosolygok, akkor eléggé kiemelkedik a vaskos orrom, a pici arcomhoz képest, így elég furán nézhetek ki. Emiatt rondának nevezett már sok lány szerintem, de nem is kell mosolyognom sem, mert alapból elég erős az orrszerkezete a fejemen, kiemelkedő, feltűnő, a lányok többnyire ezzel csúfoltak, hogy milyen nagy orra van. De nem úgy nagy, mint a zsidóknak, araboknak, hanem úgy nagy, hogy erőteljes, remélem érthető. Szóval nem is a hossza a gond, hanem az, hogy kiemelkedő nagyon az arcomhoz képest, ami inkább aranyos, kisfiús. Szóval igazából az ilyen menő csajok többnyire, főleg, ha nem ismernek csak fikáznak, csúfolnak, de volt olyan fura szép lány, akinek mintha bejöttem volna. Legalbábis elég fura jeleket adott és nem is egy szép lány volt már, de sajnos mostanság egyre ritkább, mivel már nem olyan suliban vagyok, ahol sok lánnyal látjuk egymást, így max idegen lányokkal futhatok össze a városban vagy a buszon, vonaton vagy egyéb helyeken, ami egyszeri, így max szemezés más nem történik, de inkább átnéznek rajtam a lányok, vagy csak nem akarnak észrevenni, de a lényeg, hogy már nem kapok úgy jeleket, de még akkor régebben sem tudtam biztosra, hogy tetszettem azoknak a lányoknak. Csak kiváncsi vagyok, hogy vajon ilyen fura, sok lány számára ronda arcszerkezettel is lehetek-e vonzó vagy inkább adjam fel a csajozást és fogadjam el, hogy velem max a pénzemért fognak járni vagy szexelni a lányok? Ti mit gondoltok?

Az a vicc, hogy próbálom elterelni a vágyaimról a gondolataimat is, épp ezért filmezek, ahogy csak tudok, de ezek a nyamvadt filmek is folyton azt mutatják, hogy lányok és fiúk szeretgetik egymást. Remélem érthető mire célzok.:D Aj és tényleg olyan jó csak úgy megölelgetni is egy cuki lány vagy megcsókolni. Ronda vagyok, de amúgy már smároltam több lánnyal is, de ne kérdezze senki hogyan, pedig csk kétszer voltam részeg a többi lányt valahogy józanon fogtam meg.


2014. márc. 30. 00:00
 1/3 viktorvarga ***** válasza:
100%
na az elejét olvastamel meg a végét:)csajoknak is a 10 % uk jó scak.de azért a többi is férjhezmegy meg baszik...ha nem is te vagy a legszebb a világon de attol ugyanugy dughatod a csajokat.szardmárle
2014. márc. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első 3 sorig bírtam: sok lánynak bejön a nagy orr, vagy legalábbis nem olyan zavaró, mint te az hiszed, van egy olyan mondás, akinek nagy az orra, nagy a farka is..

nyugi már megszületett az a lány a földre (valószínűleg) aki életed nagy szerelme lesz :)

nekem a fogaim kuszák kissé, mégis elég sok pasi odavan értem, kompenzálom az alakommal, hajammal, viselkedésemmel stb, nem arra az egy kis hibára fókuszálok rá teljes mértékben, neked is ezt tanácsolom ;)

2014. márc. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na meg Varga Viktornak is igaza van ;)
2014. márc. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!