Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne találni egy idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne találni egy idős jóságos bácsit aki elvenne eltartana szeretne megbecsülne? Olyasmire gondolok mint Andy Vajna de nem kell hogy gazdag meg híres legyen. Csak jóságos, azért annyi pénze legyen hogy eltartson ne legyn önző és szeressen

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 22:12
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

én eltartanálak bár még nem vagyok 60 éves és heti 1x i szexel se érem be

de ha eltudsz viselni heti 4-5 alkalommal plusz az orális naponta akkor irj

2014. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
ja, de disznó vagy, 31-es, egy szegény, védtelen, önállóságra képtelen pici lyánnyal szemben.
2014. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 mustafa33 ***** válasza:
77%, tavasz rég volt, azóta már nyár is volt (állítólag). Az előrelátó ember meg őszel bespájzol (feleségből is). Egyébbként tudom mit ír a Quran a 4. szúrában. És így sorba véve a négyet hetente elég is lenne 1x. ;-)
2014. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Ne offoljátok a kérdésem!!!
2014. szept. 4. 21:33
 35/39 anonim ***** válasza:

Nem offolják, csak hülye kérdésre hülye válaszokat adnak :-) És akkor a kérdezőt már inkább nem is jellemezném.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, a kórházak privát szobáit kellene meglátogatnod. Mondjuk, mint jóságos nővérke :-)

2014. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 mustafa33 ***** válasza:
te meg ne privizz ☺
2014. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

mustafával vigyázzatok , mert nem 4 felesége, hanem negyven van neki!

ja, nem az Ali baba és a negyven rabló. Akkor nem tudom.


Ez mind nem off, kérdező. Addig, amíg az a már volt pár 60 éves jóságos 1x ölelő bácsikáról nem beszélsz, hová tűntek, miért nem voltak jók (talán túl gazdagok voltak az ízlésedhez? vagy befőzeted őket levárnak?) addig nem tudunk segíteni.

2014. szept. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

21:18


mustapha 33 az elég baj, hogy bespájzolod a feleségeidet!:):)

Igy már nekem nem kellesz.

2014. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 mustafa33 ***** válasza:
jajaj, most reménytelenül elszomorodtam. Hol veszek akkor most így télire negyediket?
2014. szept. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!