Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak hogy egy kicsit kezdjen valamit a testével hogy ne legyen ilyen puhány? Mondjuk én igy elfogadom de azért nyárra legyen nekem jó teste

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Jó módszer: ha elkapsz, megdughatsz!!
2010. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mondd azt neki ,hogy kezdjen el gyurni egy kicsit mert sokkal keményebb volt mikor megismerted ! ha olyan a kapcsolat akkor biztos megérti!
2010. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Mondjuk én igy elfogadom de azért nyárra legyen nekem jó teste"


Fő az őszinte elfogadás. :) :P

Egyébként,ha nem tetszik mondd el neki nyíltan és kérdezd meg,hogy neki mi nem tetszeik rajtad,te min változtass.

2010. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de nem is azt akarom hogy gyurjon mert az olyanokat utálom csak hogy egy kicsit tartsa magát felőlés fekvátmasz kocogás stb
2010. jan. 17. 16:02
 5/16 A kérdező kommentje:
kedves 3 válaszadó mi rosszat mondtam?? nem értem ne haragudj
2010. jan. 17. 16:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy imádod, amikor látod őt izzadni. Szexi, amikor fut mozog stb stb. Menj le vele konditerembe. De ne légy az edzője! Nincs annál szánalmasabb, mint amikor egy pasi férfiként kezel egy lányt és úgy viselkedik vele szemben, mint valami edző!
2010. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatod eleje és vége üti egymást.Elfogadom,de legyen nyárra jó teste.Ez így ellentétes.

Amit utána írtam,az nem beszólás,hanem komolyan gondoltam,hogy kérdezd meg,hogy ő milyen változást látna rajtad szivesen.Lehet,hogy ő meg szőkén vagy vörösen vagy 10 kilóval vékonyabban stb látna,csak eddig nem mert mondani.És így neki se lenne olyan érzete,hogy csak benne van hiba,te is változnál az ő kedvéért.

2010. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hívd ki szkanderezni, nyomd le, röhögd ki, aztán hátha magától elkezd gyúrni:p


Viccet félre téve: mondd neki, hogy "cicám, arra gondoltam, hogy edzegethetnénk együtt egy kicsit, hogy nyárra jobban mutassunk a strandon, mit szólsz hozzá?:)"

2010. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
mi egymásnak pont az esete vagyunk!engem tudom ugy imád ahogy vagyok 48 kg ból valahogy nem tudok leadni meg a haj szinem is pont tetszik neki!és ő is jó nekem mindenbe csak egy kisfelesleg van a hasán és az egy kicsit zavar és nyárra nézen ki valahogy de amugy az se zavar
2010. jan. 17. 16:12
 10/16 anonim ***** válasza:
Te én a hajszínnel és a kilóval csak példát mondtam.Ahogy eddig te nem mondtad neki,hogy nem tetszik a teste,mert hasas,lehet,hogy ő is eddig elfogadta az öltözködési stílusodat vagy ahogy sminkelsz vagy mittudom én,ezek is csak példák.De eddig ő sem mondta,hogy szivem,jobban tetszenél így vagy úgy.Ha te változtatásra kéred,akkor úgy a fair,hogy ezt te is felajánlod neki.Ha azt mondja neki így vagy tökéletes,akkor csak ő fog izzadni a konditeremben,te pedig továbbra is tökéletes maradsz.
2010. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!