Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon még mindig tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még mindig tetszem neki? Jó ötlet lenne megcsókolnom?

Figyelt kérdés
Tavaly megismertem egy fiút, akivel csak csókig jutottunk. Idén nyáron újra összehozott minket a sors. Mostanság észrevettem, hogy állandóan mosolyog rám vagy néz, de ha ránézek rögtön elkapja a tekintetét. Ha vele vagyok csipkelődik, beszólogat, a ruháját igazgatja, zavarban van. Ahogy megismertem úgy jött le, hogy félénk srác. Merjek kezdeményezni nála? 20L 18F
2014. szept. 2. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem igen

ezek szerint tetszel neki

bár nem támad le csak beszélgess vele hívd el h nincs e kedve sétálni veled

stb....

a csók majd ha kicsit közelebb lesz

2014. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!