Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet "letolni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet "letolni" egy lányt facebook-on?

Figyelt kérdés

Először is, nem ismerem személyesen a csajt. Ezen az oldalon kezdtünk el beszélgetni. Kiderült, hogy sok a közös bennünk, például, hogy egy városban lakunk és mindketten szeretünk rajzolni. Kérte is, hogy mutassam meg neki a munkáim, mert kíváncsi rájuk és én is érdeklődtem az övéi iránt. Na most elkértem az e-mail címét, az írta, hogy majd elküldi, és aznap éjjel úgy zártuk a beszélgetést, hogy még lesz miről beszélgetnünk. Ezután egy teljes napig nem írt, majd elküldte az e-mailját. Én oda aztán írtam is, meg el is küldtem a rajzaimat, és kértem, hogy ő is mutasson nekem. Ezután se kép se hang.

Pedig gyakorin is írtam neki. Arra tudok gondolni, hogy az e-mail-em alapján megkeresett Facebook-on, aztán biztos nem talált szimpatkikusnak (nem vagyok egy adonisz). Sőt valószínűleg rndának talált.

De én is megtaláltam őt, és most azon gondolkozom, hogy írok neki valamit. Igazából azért bánt a dolog, mert nem mindenkinek mutatom csakúgy meg a munkáim, nem mintha titkosak lennének. Aztán válaszra sem méltat.

Pedig azt is megérteném, ha nem jönnék be neki, hiszen nem is az volt a célom, hogy itt találjak magamnak barátnőt. Egyszerűen csak ismerkedtünk.

Sajnos már több ilyen csajt is kifogtam, mármint, hogy elsőre jól eldumálunk, aztán meg pofátlanul vissza se írnak, úgy látszik talán túl komolyan veszik ezt a netes ismerkedést.

Tehát a kérdés: Írjak valami "szépet" a csajnak, vagy inkább hagyjam a fenébe? Mert ha nem lenne az az e-mail, akkor hagynám a francba, mint a többit, de így. Mikor ő kéri, aztán b----- rám nagy ívben.



2014. aug. 30. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem írnék neki. Írtál itt is, e-mailben is és mégsem hajlandó visszaírni. Ne fájjon a fejed miatta.

:)

2014. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 WheneverYouWant ***** válasza:
25%
Nem olvastam el a suzöveget.. de egy lánnyal soha nem jó veszekedni a neten.. nem nyerhetsz vele az biztos.,..
2014. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Hú én is rühellem az ilyet, nem tudom ez miét olyan jó nekik. Én biztos írnék neki valamit nem hagynám annyiban az biztos.
2014. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Arra nem gondoltal hogy valami miatt nem tud most irni? Mondjuk nincs gepkozelben, vagy a csaladjaval tolti az idot. Es valljuk be pofatlansag lenne leraznia oket csak hogy netezhessen. Szerintem varj es jelentkezni fog.
2014. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt, hogy eleget vártam, több, mint egy hete történt, tehát adtam neki elég időt, és láttam is, hogy a napokban is posztolt ki valamit, tehát él és virul.
2014. aug. 30. 21:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg írsz neki készülj fel, ír majd valami olyat, hogy bocsi nem vettem észre, hogy írtál és társai... Azt akarja ezzel, hogy neked legyen lelkiismeret furdalásod, amiért számon kérted. De akkor végleg elássa magát, mert ha annyira érdekelnéd, nem feledkezett volna meg rólad.
2014. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában arra sem írnak vissza.
2014. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem fog visszaírni, és én sem tenném, és meg is értem hogy miért.
2014. szept. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert nagyon ritka az az eset amikor tartalmas és tartós barátságok születnek az interneten. Még élőben is nehéz. Ő nyilvánvalóan társkeresési célzattal beszélgetett veled, de nem jöttél be neki.
2014. szept. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor sem értem, hogy miért nem lehet visszaírni, hogy "bocs de nem jössz be" vagy valami. Szerintem az ilyen viselkedés sunyi és undorító.
2014. szept. 2. 03:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!