Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet normális kapcsolata egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet normális kapcsolata egy olyan lánynak akit fiatalabb korában 10-18 (8 évig) rettegésben, zaklatásban, és bántalmazásban tartottak a "szülei"?

Figyelt kérdés
21 éves lesz most a lány.

2014. szept. 2. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, nálam is hasonló volt a helyzet, csak a megfelelő férfi kell hozzá.
2014. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
menj el egy pszichológushoz. Nagy bajok származhatnak ebből. Kapcsolaton belül és kívül is.
2014. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodom mostanában, mert a kamaszkoromat én is teljes depresszióban töltöttem, és nem tudom elképzelni, hogy van olyan lány, aki elfogad úgy, ahogy vagyok. Igaz, már nem vagyok depressziós, de hangulatingadozásaim azok vannak.
2014. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet igen.
2014. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
persze sok baj már nem lehet vele,8 év biztos megnevelte,annyi kell is.
2014. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb ha elmész ezzel pszichológushoz, mert - bár nem tudom milyen fokon művelték ezt veled- de valóban lehetnek komoly problémáid az élet minden területén. Ezeket valahogy fel kell dolgozni, és az ilyesmi nem múlik el magától, vagy legalábbis kicsi rá az esély. Legfeljebb úgy érzed majd, hogy túl vagy rajta, aztán mégis majd valami apróság miatt kezdesz el rettegni.
2014. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 hogy te milyen gonosz vagy..

Mindenképp keress egy pszichológust mert később óriási problémáid is lehetnek. De ne aggódj most már túl vagy rajta :)

2014. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az 1. válasszal. Ha a megfelelő fiúval jön össze akkor tudnak normális kapcsolatban élni. Egyik haverom is így járt. Meg szöktette a barátnőjét a szüleitől és össze költöztek. Már több éve együtt vannak és nagyon jól kijönnek egymással. :)
2014. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!