Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a haveromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a haveromba, mitevo legyek? 16f

Figyelt kérdés
Haveromnal ott aludtam es mindig egyutt szoktunk aludni, pedig o nem meleg csak igy nemtudom hogy mi csaja is volt mar es elmeletileg lanyokhoz vonzodik, de ott voltam mellette es megolelt es igy jatekbol ugy ruhan keresztul "dugtunk" de nem alt fel hanem csak ugy, meg igy simogattam meg olyan cuki es en beleszerettem es nem tudom mit tegyek ha elmondom neki vege a baratsagunknak, ha nem akkor meg nem tudok masra ranezni kb olyan rossz mitevo legyek? Szererelem mikor mulik el? :' (

2014. aug. 22. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Leirnad a fullt nekem lrivibe?
2014. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1) kamu


2) ha még sem, olyan fiú, férfi aki poénból más sráccal dúg, abban van egy mimimális kíváncsiság legalább és simán lehet több.

2016. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!