Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom miért, nemtudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom miért, nemtudom mit tegyek. (hosszú) (? )

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, hogy normális kommenteket írjatok majd.


F18 vagyok és nem volt még barátnőm, de ezt nem azért írom, mert csak erről akarok sírni hanem, mert hozzá is tartozhat. Nagyon régóta gondolkozok, hogy mi lehet a hiba, miért nincs. 2x voltam igazán szerelmes az életemben és e 2 alkalommal érzéseim szerint mindent megtettem a sikerért, de egyik sem zárult számomra kedvező eredménnyel. Mind2-be majd bele haltam, de valahogy kihevertem, Az egyikkükel mai napig jó baráti viszonyban vagyok, de még mindig őrületesen szerelmes vagyok belé. Ennek ellenére akár vele akár nem, már nagyon szeretném megtudni milyen is egy kapcsolat, milyen valakit úgy szeretni, hogy viszonozva van. A másik részem viszont egyáltalán nem akarja. Félek mindetől. Félek attól, hogy béna lennék mindenbe (csók, együttlét, szeretkezés (fájdalmat okoznék neki vagy rossz lenne)) és ezek miatt lenne vége. Kezdem elveszteni minden önbizalmam és esélyét nem látom arra, hogy javuljon, pl mostis nemrégibe lemetünk bulizni pár haverral amit igen-igen ritkán szoktam kb évente 1-2 alkalom és míg hozzá pl odament egy csaj, a másik haverom meg még smárolt is eggyel rám kb rám sem néztek és semmivel nem éreztem magam rosszabb kinézetűnek. Bár ki tudja lehet, hogy tényleg olyan csúnya lennék, hogy soha nem lesz senkim. Nem szoktam bunkó lenni, majdnem bármire nyitott vagyok, segítek gyakorlatilag bármelyik ismerősömnek ha kell, de mégsem érek el vele semmit. De az sem megy, hogy elfogadom, hogy egyedül vagyok, mert minden nap eszembe jut, hogy miért nincs senkim. Az egyetem miatt ahol most kezdek a városba van ezért itthon élek a szüleimmel és ha elmennék valahova nap közbe tuti megkérdeznék, hogy hova megyek hazudni meg nem tudok és nem is akarok de nagyon cikinek érezném azt, hogy ha azt mondnám, hogy egy lánnyal találkozok, mert lehet, hogy nincs belőle semmi 2 nem akarom, hogy bárki ezen csámcsogjon még a szüleim se, hogy csajoznék mert sokat basztat mindeki, hogy miért nincs vagy hogy mivanmár. Tényleg nem az van, hogy mindeki kéne a világon csak 1 aki normális, vicces, az sem kell, hogy 1 szépségkirálynő legyen, csak 1 kicsit legyen szép, akit szerethetnék.

Aki idáig elolvassa köszönet érte aki meg normális választ is tud adni erre a sok hülyeségre amit itt magamból kiadtam, annak 1000hála.

Ha totál elmebeteg vagyok akkor légyszi azt is írjátok meg, mert ebben élni még úgy érzem mindig rosszabb.


2014. szept. 2. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rágörcsöltél. Kurdarcok mindenkit érnek, szerencsés, akit soha. Ha feladod, akkor elfelejthetsz minden esélyt.

L

2014. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azzal van a baj h már szinte feladtad és félsz. Ez sugárzik belőled és így kevésbé fogsz bejönni a csajoknak mint egy magabiztos fiú. Írj rám én szívesen beszélgetek veled és mivel lány vagyok így valamivel talán könnyebb lesz majd más lányoknál:)
2014. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SullaFelix89 ***** válasza:
0%
pszichológus lesz a te barátod.
2014. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tulsagosan aggodsz mindenert..

Pedig ehhez is eleg nagy batorsag kellet hogy kiird:)ne izgulj megtalalod majd az igazit:))

17/L

2014. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!