Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az anti-szocia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az anti-szocializálódásból származó tapasztalathiány miatt kevés emberi kacsolatom van?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
kiviheted a szemetet
2014. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem segített :[
2014. szept. 2. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
kezdj el ismerkedni, barátkozni, új kapcsolatokat teremteni
2014. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Itt jön be a tapasztalatlanságom.

Nekem nem megy ez ilyen könnyedén.

2014. szept. 2. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

gyakorolj. senki nem fog feldarabolni azért mert meg akarod ismerni

vagyis biztos van olyan de belőlük kevesebb van

nincs ebben semmi félelmetes

2014. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neked lehet nem nagy szám, nekem az.
2014. szept. 2. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom mit mondjak. amíg úgy állsz hozzá mint valami óriási kihíváshoz addig nem fog menni
2014. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám, óvodától kezdve csúfoltak, és így az ember már fél is hozzászólni emberekhez, most kezd enyhülni. Nekem az segít legyőzni ezt, hogy maximálisan teljesítek iskolában, és az eredményeim, valamint az, hogy rám szorulnak azok akik kicsúfoltak növeli az önbizalmam. 17/F
2014. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!