Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm megcsalt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt egy milliárdossal mit tegyek hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok 20 éves fiú vagyok, a barátnőm megcsalt engem egy milliárdos férfivel. Úgy derült ki, hogy múlthéten kapott egy ipadot amit megtaláltam amikor nálunk volt és ő sírva bevallott mindent. A fickóról annyit tudok hogy M.o egyik leggazdagabb embere és bár nem közismert a neve már szerepelt a médiában. Nem értem hogy történhetett ez meg. Bár nem vagyok gazdag én megadtam neki mindent, van munkahelyem és szeretem. Nem tudom hogy fogom kibírni ezt és leszek-e még szerelmes..

A barátnőm 18 éves. Azaz már csak volt barátnőm. Ugyanis elhagyott 'mert nem érdemlem meg'..


2014. szept. 2. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
rabold ki a csávót :D
2014. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ, kívánom hogy sose éld át ugyanezt.
2014. szept. 2. 20:08
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
én dugtam meg a csajod és nem volt olyan jó hogy sírni kéne utána :)
2014. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 SullaFelix89 ***** válasza:
Gyere össze vele újra majd csald meg egy milliárdosnővel, hogy tudja mit éltél át. :)
2014. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy ismerkedtek meg.
2014. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Az a hajó már Elment....És 50 mázsázs macska sem tudja megállítani,felejcsd el,ha többet ér a pénz neki mint te akkor egy nagy ribi.Bocsi
2014. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Együttérzek veled, a következőket érdemes tenni:


1. Mindenféleképpen szakíts meg az exeddel a kapcsolatot! Semmi (tárgyi emlék) se kössön hozzá. Így nem fogod táplálni iránta az érzéseket.


2. Próbáld magadban tudatosítani, hogy nem te nem érdemled meg őt, hanem ő nem érdemel téged. Végre kiderült, hogy ez a lány nem hozzád való, és megmenekültél legalább egy olyan kapcsolattól, amiben egyébként sem lettél volna boldog.


3. Mindenképpen foglald magad le. Csinálj olyan dolgokat, amik érdekelnek. A seb idővel gyógyulni fog, meglásd!


Sok sikert!

2014. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

le kell gombolni a foszert...


Egy 18 éves lány bevallja az anyjának, hogy teherbe esett. Erre az anyja:

- Ki volt az a disznó, aki ezt tette veled? Tudni akarom! – toporzékol.

A lány erre előveszi a mobilját, és telefonálni kezd. Fél óra múlva egy Ferrari áll meg a ház előtt; egy őszülő halántékú, úriember, Armani öltönyben kiszáll, és kopogtat az ajtón. Leül a nappaliban az apával és az anyával szemben, és közli velük:

- A lányuk most értesített a problémáról. Sajnos nem vehetem el őt családi állapotom miatt, viszont gondoskodom a születendő gyerekről. Először is fizetem a lányuk összes kiadását élete végéig. Ha lánya születik, biztosítok számára két kereskedést, egy családi házat, egy tengerparti villát, továbbá 5 000 000 $-t a bankszámláján. Ha fiú születik, neki adok néhány gyárat és 10 000 000 $-t a bankszámláján. Viszont, ha elvetél, nem igazán tudom, akkor hogyan segíthetnék. Önök mit javasolnak?

Az apa a szemébe néz és így szól szelíden:

- Akkor megbäszod mégegyszer!

2014. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jobb ha felkészülsz, a mai lányoknak, főleg a te korosztályodban rengeteget számít a pénz. Elég itt olvasgatni naponta, millió ilyen pénzes téma van, ahol a csaj elcsábult. De elég kimenni az utcára... Sajnos ilyen világban élünk, ahol a pénz, az autó számít.

Foglald le magad, ne gondolj rá, mert csak felőröl agyilag. Megtette, kész, ez ellen már semmit nem tudsz tenni. Keress egyértelmes lányt, aki nem ilyen beállítottságú, és nem a pénz érdekli.

2014. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne aggódj, a sors rendezi ezt szépen.


Mikor neked szerető családod és gyermekeid lesznek, őt pont akkor fogja otthagyni ez a férfi,és már háta közepére kivánja a társaságot, már az ékszerek sem fognak annyit jelenteni, mint egykor, és hiába futkározik implantátumokért, és botoxért, az idő szépen ketyeg a macskájával együtt.

2014. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!