Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem szerelme megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem szerelme megcsalt a legjobb barátommal, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem romokba dőlt az életem, nem tudom mit csináljak egy csomó minden kavarog a fejemben. Egyszerűen nem tudom már így elfogadni, hogy ezt tette velem. Eldöntöttem, hogy holnap szétkapom annak a hülyegyereknek a fejét!(mármint a volt barátomnak) Ti mit tennétek a helyemben?


megjegyz:.Normális leírást sem tudok írni, annyira kivagyok.


17/F 18/F



2014. aug. 19. 21:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én hülye félreírtam 17/F 18/L
2014. aug. 19. 21:48
 2/12 anonim ***** válasza:
Otthagynám.
2014. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, a barátodat meg ne bántsad, most inkább kezdjél el józanul gondolkozni. Fiatal vagy még, és a kapcsolatok megszakadnak, fiatalabb korban sürübben, ezt mindenki átéli, te is most átélted. Találsz majd egy másik lányt, aki lehet jobb is lesz. Nyugodj meg, és a barátságot rájössz majd egyetlen lányért sem érdemes felrugni.
2014. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Első lépés: kidobni a csajt. Második lépés: hülyegyerek

szétkapása. Harmadik lépés: új barátnő :)

2014. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a nőé a válaszolás lehetősége.A férfi csókol,a nő dönti el,hogy vissza csókol e.Ha ártasz nekik,magadnak ártasz leginkább,mert később bánni fogod.Továbbá mindkét fél hibás,ezt jó lenne ha észben tartanád. Képzeld,18 vagyok és a barátnőm ott hagyott egy csaj miatt,akivel később összejött,srác vagyok,szóval gondolhatod.Továbbá "életem nagy szerelme" egy buliban 5 sráccal feküdt le egy éjszaka alatt,úgyhogy ne szenvedj annyira,és örülj annak,hogy veled csak ennyi történt.
2014. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj megbékélni a helyzettel. Fiatalok vagytok, kezdjük ott. Ritkán alakul ki életre szóló szerelem ilyen korban. Általában nem az első jön be. Nem Ő volt a nagy Ő, adj időt magadnak nélkülük, tisztázni, miért juthatott idáig a dolog, mi maradt titokban, mit nem vettél észre. Ok nélkül ilyen nem történik. Ha már túljutottál a keserűségen, haragon, csalódottságon, önmarcangoláson, próbálj magadnak elfoglaltságot találni, amiben jól érzed magad, mindegy, mi, olvasás, zene, sport, utazás, továbbképzés, bármi... Aztán lépj tovább és keress másik párt. Előbb-utóbb összejön.
2014. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vagy nézd a jo oldalát , a legjobb barátod csak jot akart neked , figy ha ö lefeketette akkor bárki más is megtudná , tehát hüségteszt volt a csajrészére amin megbukott , lehet h már megcsalt vmi más csávoval , csak néző pont kérdése , jobban járnál ha igy néznéd és a barátodnak megbocsájtanál , nehéz lesz , csajból jön a kövi , és am forditva is igaz ez ? h neki meg te vagy a legjobb barátja ?
2014. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még én bocsássak meg? Ne vicceljetek már! Miután kidobtam azt a kis(már majdnem csúnyát mondtam) rózsavirágot szaladt is a kis hülyegyerekhez,az meg tárt karokkal várta. Inkább imátkozzon hogy megússza élve.
2014. aug. 19. 22:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne legyen benned düh, inkább ne foglalkozzál velük.
2014. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BlackSword ***** válasza:
Megölni nem kell... Csavarj egy törölközőt a baseball ütőre, majd égesd el a törölközőt... úgy nem lesz bizonyíték...
2014. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!